| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cobra6018
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 10
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

CS200-METAL DETECTOR Instrukcja

Witam was, mam taką prośbę posiadam wykrywacz do metali CS200-METAL DETECTOR, ale nie mam po polsku instrukcji do niego tylko po angielsku, jak by ktoś miał taki wykrywacz z przetłumaczoną instrukcją, albo przetłumaczył, bardzo proszę o pomoc, ponieważ pisałem do gościa i sami zobaczcie jak potrafią naciągać. Crying or Very sad
Witam
Mam taką prośbę, bo wyczytałem, że jest instrukcja po Polsku do tego wykrywacza ja mam taki sam czy dałoby radę ze skanować i wysłać do mnie na e, maila, bardzo proszę o taką pomoc, to ten [email protected] Bo jak kupiłem nie była po Polsku instrukcja a ja nie znam obcych języków. Pozdrawiam i liczę, że mi pomożecie.
Gość napisał do mnie tak
Witam
Instrukcję mogę panu wysłać za 50zł
Pozdrawiam
Za 50 zł to bym miał nie jedną instrukcję, ale jeden problem nie ma przetłumaczonej, może ktoś z Was ma to bym prosił o pomoc, ponieważ co nie, co wiem do wykrywacza, ale nie wszystko dam radę pojąć. A jeszcze jedno planuję kupić na czasie inny model wykrywacza, więc, na razie muszę się zadowolić tym, co mam.
Wink

Sob 26 Cze, 2010 11:01

Powrót do góry
MeteW
Kapral

Kapral





Posty: 48
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=20&ved=0CD4QFjAJOAo&url=https%3A%2F%2Fwww.velleman.eu%2Fdownloads%2F6%2Fcs200gbnlfresd.pdf&ei=bCgmTMj6ONOeOPmT2OIC&usg=AFQjCNE7u3DC7Ot2ZxZiHBC8A-poiMcIHg&sig2=zshB2UXeE6OLwgi-drT24A
to jest narazie po angielsku ale możesz ją sobie w translatorze zmienić na polski. Chodż jakoś nie będzie zbyt zadowalająca.
Dobry tłumacz online[url] http://translate.google.pl/#[/url]

Sob 26 Cze, 2010 18:24

Powrót do góry
kajak88
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

miałem kiedyś podobny problem i pomogła mi obsługa sklepu armand
chętnie skanują instrukcje, a mają ich duży zasób. Najlepiej napisać e-maila, powinni szybko dać odpowiedź

Nie 27 Cze, 2010 23:15

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kajak88 napisał:
miałem kiedyś podobny problem i pomogła mi obsługa sklepu armand
chętnie skanują instrukcje, a mają ich duży zasób. Najlepiej napisać e-maila, powinni szybko dać odpowiedź


hmmm.. Armand lamie prawo?

Przypominam ze powielanie /skan, ksero/ jest lamaniem praw wlasnosci intelektualnej.
Juz bylo kilka takich przypadkow .

A ze znam tlumacza- wiem ze to jest naprawde mnostwo pracy,tlumaczenie zwrotow specjalistycznych,wstawianie grafiki-prawie jakby napisac od nowa.. np moja instrukcja ma 83 strony A4 -to spora ksiazka.
Do tego papier,druk,bindowanie,przesylka- wcale nie robi na tym "kokosow" ilez tego mozna sprzedac?

Legalne instrukcje mozna zakupic u Proscana- http://www.proscan.gliwice.pl/
nie wiem czy ma twojego CSa ....

Nie 27 Cze, 2010 23:54

Powrót do góry
MeteW
Kapral

Kapral





Posty: 48
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kajak88 napisał:
miałem kiedyś podobny problem i pomogła mi obsługa sklepu armand
chętnie skanują instrukcje, a mają ich duży zasób. Najlepiej napisać e-maila, powinni szybko dać odpowiedź


Mnie ciekawi poco instrukcja CS200 Amarandowi ? Bardzo szczęśliwy
Pewno mała reklama ale co się dziwić trzeba walczyć o klienta Bardzo szczęśliwy

Pon 28 Cze, 2010 12:54

Powrót do góry
kajak88
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dobry sklep zawsze pomoże swoim klientom...nawet tym przyszłym;)

Wto 29 Cze, 2010 0:27

Powrót do góry
Armand
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 60
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kajak88 się pomylił, wysyłamy chętnie instrukcje do wykrywaczy własnej produkcji, czyli instrukcje firmy Armand. Na pewno nie wspieramy instrukcjami konkurencyjnej produkcji.
Niezastąpiony na polskim rynku w sprawie tłumaczeń instrukcji i napraw zachodnich wykrywaczy jest oczywiście Proscan z innego forum, tam zawsze kierujemy błądzących i potrzebujących.

_________________
wykrywacze metali

Nie 11 Lip, 2010 13:34

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.