| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej32
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Skąd: FSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy na początek wykrywacz metalu BOUNTY HUNTER Pioneer VLF/

Witam. Właśnie zaczynam swoją przygodę z poszukiwaniami. Mam zamiar kupić wykrywacz. Mam na oku Wykrywacz metalu BOUNTY HUNTER Pioneer VLF. Jak myślicie czy nadaje się na początek? A może polecacie coś innego do 300zł.

Pią 02 Lip, 2010 22:27

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - Uśmiech - jeżeli wiesz coś na temat poszukiwań metali, to nawet obsługa bardziej zaawansowanego wykrywacza nie sprawi problemu - jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z wykrywką w jakiejkolwiek postaci (filmiki na YT, opisy, itp.) to na początek załatw sobie coś prostego w obsłudze - taką wykrywką jest właśnie ten BOUNTY Hunter. Wielu jednak myśli, że za pomocą takiej wykrywki wykopie nie wiadomo jakie skarby - dla przykładu - Garrett GTI 2500 ma mniejszy zasięg jak wykrywacz (i to o ile!!) ALL-1 pracujący na 6200Hz (cena tak wysoka, bo dużo "bajerów") m.in. bardzo niedokładny pomiar głębokości, kolorowy LCD, itd. Tak więc jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z wykopkami - to tylko ten wykrywacz - prostota obsługi - ale na początek już mówię - nie licz na wiele. Za sumę 300 zł możesz jeszcze kupić MD-3006 albo złożyć samodzielnie którąś wersję wykrywki typu ALL-... (tu pozdro dla Witka - mamy zażarte argumenty co do ALL-1 - PROxima Mr. Green ) Pozdrawiam
_________________
Historia to... przygoda!

Sob 03 Lip, 2010 0:59

Powrót do góry
Andrzej32
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Skąd: FSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rade.
Już miałem kupować jednak tego BH Pioneer VLF ale dostrzegłem że nie ma wejścia na słuchawki. Czy mocno przeszkadza to w poszukiwaniach?

_________________
Bić kurwy i złodziei, mości hrabio!

Pon 05 Lip, 2010 20:33

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.