| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dlaczego w Polsce nie ma terrorystów?

1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp. więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT

2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów - pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku z gazetami po chwili zmienia właściciela, podobnie samochód w pewnych dzielnicach. Co najwyżej udałoby się w ten sposób jakąś "dziuplę" wysadzić, a to przecież nie jest działanie terrorystyczne

3. Kwestia samolotów - tu też jesteśmy bezpieczni. Jedynym większym budynkiem jest Pałac Kultury, a i tak znając mentalność coponiektórych terroryści mogą założyć, że po zburzeniu powiemy, że to było w planie w ramach dekomunizacji. Z bombą na pokład też nie da rady - bagaż pewnie się zgubi i polecieć może w dowolnym kierunku, a przecież nie będą czatować na wiadomości gdzie ich bomba wybuchła.

4. Finalnie wysadzenie tu czegokolwiek jest poza tym zupełnie bez sensu - wszyscy potencjalni wrogowie się ucieszą, na czele z Izraelem.

Pon 11 Lip, 2005 20:25

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

David? Ty tak powaznie? Latwo Ci mowic... Tobie co najwyzej raz na jakis czas rzeczka pojdzie kilka metrow w gore. Ma mamy te cos pod ziemia co sie nazywa metro. Poza tym w W-wie wystarczy kilka kropel deszczu i miasto stoi to po co robic cos wiecej...
Tfu!!!! Na psa urok!!!

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pon 11 Lip, 2005 20:48

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

krecio napisał:
David? Ty tak powaznie?

Nie Wink
Znalazłem to tutaj

Pon 11 Lip, 2005 20:50

Powrót do góry
Matejko
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 282
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oj, Kreciu....

Z tym Metrem to przesadziłeś. Ledwie pare nitek, sześć przystankow na krzyż...
A Ty zaraz, METRO !!

Czy Ty myślisz, że przyjezdnemu terroryście tak łatwo byłoby znaleźć METRO w Wawie.... Bardzo szczęśliwy
Nawet gdyby na Okęciu wsiadł w taksówkę i poprosił "Na najbliszrzszrzą metro stacja, please..."
To i tak, znając naszych taksówkarzy....Nie wiadomo, gdzie by wysiadł.... Bardzo szczęśliwy
Ot, taka solidarnośc przeciw terroryzmowi.

Pozdrawiam Matejko

Pon 11 Lip, 2005 21:01

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja naszego metra jeszcze nie widzialem.... Rolling Eyes
To niby skad mam wiedziec, ze to tez problem?
Tfu Exclamation

_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pon 11 Lip, 2005 21:51

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mozesz mi powiedziec kto sie dzis Polska na tym swiecie i w tych czasach interesuje??????????????????

A Tobie terrorystów brak????? A co z tymi we wlasnym kraju?????

Czw 08 Wrz, 2005 13:59

Powrót do góry
feldmarszałek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

terror sieje Rosja z Niemcami tworząc rurociąg pod bałtykiem uniemożliwiejąc nam tym poprowadzenie gazu ze skandynawii bo nie mogą się dwa krzyżować... I to jest teroryzm uzależnienie nas od Rosjii... Ja na szczęście mam kuchenkę elektryczną Laughing

Czw 08 Wrz, 2005 17:41

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

chyab nie uniemożliwiając poprowadzenie rur z Norwegii i le omijając kraj który z Europy środkowow-Wschodniej jest najbardizej niestabilny politycznie - przede wszystkim Niemcy (a i reszta Europy) nie chcą ryzykować że taki KAczor po zostaniu prezydentem wyskoczy z pomysłem któy poskutkuje zamknięcie jedynej rury z gazem....

Co do terrorystów: napuśćcie ich na Wiejską - społeczeństwo się ucieszy...

Poniedziałek 7:00
Allah Akbar! Cały świat się o nas dowie. Dziś zamach na okupantów z Polski. Tym razem na ich ziemi. Cel Okęcie. Tradycyjnie porwiemy samoloty - cztery. Jeden spadnie od razu, trzy sparaliżują pozostałe porty lotnicze. Zwycięstwo jest nasze!!!

Poniedziałek 17:00
Cały czas nie możemy znaleźć bagaży. Nici z ataku, na dodatek możemy już stąd nie wyjechać... To nic - jutro atak na Balice - tam musi się udać!

Wtorek 7:00
Dziś bracia wyjechali do Balic. Nie mamy bagaży, ale sterroryzujemy obsługę plastikowymi nożami i widelcami. Będzie dobrze.

Wtorek 18:00
Bracia talibowie wrócili - śmierdząca sprawa: kazano im zapłacić za autostradę, a jak byli przy lotnisku (15 minut później) kazali im zapłacić znowu. Wycofaliśmy się żeby nie budzić podejrzeń. Zresztą podobno i tak w polskich samolotach nie dają sztućców, bo je się tylko kanapki.
PS. Jutro atakujemy siedzibę polskiego rządu.

Środa 8:00
Dziś atak na polski parlament - mamy już dwa autobusy z przyczepami załadowane karbidem. Trotyl ukradli nam w poniedziałek na lotnisku, nic innego nie dało się skombinować. Autobusy wyjeżdżają o 8:30 - godziny wyjazdu przyczep jeszcze nie znamy - tajemnica. Plan jest prosty - przejeżdżamy przez Warszawę i pierdut. Allach jest wielki!!!

Środa 17:30
Znów coś poszło nie tak. Bez problemów dotarliśmy do celu, ale droga była zablokowana przez samochody. Na wszystkich biało-czerwone wstążki. W każdym jeden kierowca- samobójca. Chyba przewidzieli nasz atak i wystawili swoich żołnierzy (prawie sami faceci, żadnych starców i dzieci - elita).
PS. Te dziury po drodze to chyba też nie przypadek - czyżby planowali zaminować drogi? Jutro zmiana planów - cel: Pałac kultury. Tymczasem wycofamy się pod Warszawę...

Czwartek 7:00
Wstaliśmy rano bo plan wymaga szybkich posunięć, poza tym zadekowaliśmy się pod Warszawą. Wyjazd o 7:10, przejazd przez Janki, Raszyn, wysadzamy Pałac Kultury i Nauki na sztuki, po czym pryskamy do Klewek, gdzie bracia tali-bowie podstawią helikoptery. BUŁKA Z MASŁEM.

Czwartek 17:30
Oddam życie za bułkę z masłem. Stoimy od rana w Raszynie. Jakieś pacany w biało-czerwonych krawatach w kółko chodzą po pasach. Nie da się przejechać - próbowaliśmy ich staranować, na szczęście Ahmed zauważył leżące po drugiej stronie odwrócone brony. Dobrze że nie szarżowaliśmy - nie byłoby jak wrócić do Janek do McDonalda...
PS Tym razem rzucili przeciwko nam starców i baby - widocznie nas lekceważą. Ale my mamy plan - wrócimy w nocy...

Piątek 6:30
Wreszcie przechytrzyliśmy wroga - przyjechaliśmy w nocy. Siedzimy przed stadionem Legii (X-ciolecia był większy, ale jakieś męty się kręciły).

Piątek 7:30
Super wiadomość - namówiliśmy na akcję jakąś wycieczkę - przyjechała autokarami i od razu zgodziła się na akcję. Mają nawet własne siekiery, materiały wybuchowe i transparenty. Idzie nam jak z płatka. Allach nam sprzyja.

Piątek 16:30
Nie...... Co za ludzie - nie dość, że sami dostali pałami, to jeszcze pobili naszych braci talibów. LUDZIE! JAK KTOŚ MA BRODę TO JESZCZE NIE ZNACZY ŻE JEST ŻYDEM. Żydzi mają PEJSY!!!! Patrzcie trochę uważniej... Mam tego dość. Kit z Polską. Jutro atakujemy Salwador!

Sobota 1:30
Jak podaje rzecznik Straży Granicznej, niedaleko przejścia granicznego w Kołbaskowie zatrzymano grupę wychudzonych, obdartych i głodnych starców. Umyto ich i ubrano. Na migi prosili, żeby nie strzyc bród. Niestety - nawet tłumaczom z ośrodka dla zbiegłych Rumunów nie dało się ze starcami dogadać. Tyle tylko wiadomo, że chcieli jechać do Ameryki z jakąś "pracą". Zapewne to kolejna grupa Pakistańczyków z jakiejś ubogiej wioski. Odsyłamy ich dziś LOT-em. Wyglądają na wzruszonych.

Czw 08 Wrz, 2005 20:20

Powrót do góry
Matejko
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 282
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem....

Sam to pisałeś, Iljon ?
Tekst niesamowity, gratulacje !!

Tylko... Właśnie dla tego, że mamy taki pier**lnik - jestesmy łatwym celem.
Osobiscie, jestem pewien że Al-Kaida skorzysta...
Jak by nie patrzył, Polska leży w Europie.

Pozdrawiam Matejko Piwo Piwo Piwo

Czw 08 Wrz, 2005 22:00

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

feldmarszałek napisał:
terror sieje Rosja z Niemcami tworząc rurociąg pod bałtykiem uniemożliwiejąc nam tym poprowadzenie gazu ze skandynawii bo nie mogą się dwa krzyżować... I to jest teroryzm uzależnienie nas od Rosjii... Ja na szczęście mam kuchenkę elektryczną Laughing


Jak śmieli szubrawcy zrobić coś bez naszej zgody! I uniemożliwili nam budowę gazociągu ze Szwecjii za 200 lat! To atak na naszą wolnośc i niezależność! Kategorycznie domagam się od polskiego parlamentu natychmiastowego wypowiedzenia wojny Rosji i Niemcom i odzyskanie siłą należnych nam rurociągów z gaem! I pozostaje jeszcze pytanie o co właściwie chodzi? Czy o swobodny przepływ gazu, który nie jest zagrożony (chyba, że Lepcio zrobi blokadę), czy też o odepchnięcie Polski od gazu, od którego Polska odepchnąć się nie da! Laughing

_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Czw 08 Wrz, 2005 22:06

Powrót do góry
Lord Mietek
Schütze

Schütze




Posty: 1
Skąd: Świat
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dodałbym jeszcze nietolerancję. Nasi panowie w dresach widząc takiego kolesia nie bardzo pasującego kolorem, zajęli by się nim.
Tak...to nasi nieoficjalni obrońcy...

Sro 22 Mar, 2006 22:23

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.