| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niesamowita książka o Śląsku

Wydawnictwo Technol

http://www.technol.anv.pl/



Opis załącznika:

Wto 07 Mar, 2006 11:43

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

bedzie co poczytac. ja juz znam tematy Uśmiech fajnie ze cos nowego pojawi sie na rynku
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Wto 07 Mar, 2006 12:33

Powrót do góry
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kudi napisał:
bedzie co poczytac. ja juz znam tematy Uśmiech fajnie ze cos nowego pojawi sie na rynku


Witam!
"Kudi" pewny tego jesteś iż to będzie coś nowego? bo ja patrząc na okładkę widzę stare tematy, takie jak depozyty Exclamation
A w tym temacie nie pojawiło się nic nowego od lat 60tych - prócz powtarzania błędów Zszokowany
Przykładem może być pozycja 22 z listy profesora Gębczaka, który rozszyfrował listę Grundmanna:(jak podaje autorka pewnej książki)

22. Joachimstein (Niemcy)
Do tej miejscowości przewieziono część zbiorów Muzeum Gerlitz. Question

Rozumiem iż w latach 45 - 55 ktoś miał problemy ze znalezieniem tego miejsca Neutral
Ale żeby autor książki w dobie komputerów powtarzała takie bzdury to już poniżej krytyki Exclamation
A tak z ciekawości czy ktoś słyszał aby w Radomierzycach prócz słynnych dokumentów ktoś odnalazł te zbiory muzealne Question Question Twisted Evil

Czw 09 Mar, 2006 23:29

Powrót do góry
Stary Wirus
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 280
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kurde, nie znam się na skarbach - no może poza Panem Samochodzikiem i Templariuszami, ale okładka jest po byku Exclamation Exclamation Exclamation
A dobra okładka to połowa sukcesu. Ja tam wolę najpierw kupić, a dopiero potem - ewentualnie - narzekać. A tak to wygląda trochę jakby depozyt miał być tylko jeden, epizod też, a bitwy, no może dwie. Oj Panowie - wierzcie staremu - życie jest duuużo bogatsze niż Wam się wydaje.
SW

_________________
No i cóż z tego, że niektórzy nie są inteligentni. Ważne jest to, że nie chcą się uczyć!

Pią 10 Mar, 2006 0:07

Powrót do góry
Achim
Schütze

Schütze





Posty: 18
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ineteresuje sie tematem: Powstania Śląskie polecam książke "Jak Starka Swego Zeflika Na Powstanie Wysłała" Bardzo szczęśliwy

Pon 13 Mar, 2006 15:21

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kojakk
niezbyt czesto pojawiaja sie nowe tematy, ale ta ksiazka akurat nie mowi tylko o skarbach w kontekscie ostatniej wojny, ale rowniez tajemnicach sprzed wiekow.
ja jeszcze nie czytalem chociaz widzialem spis tresci i jakies fragmenty.
spodziewam sie jednak ze to bedzie cos dobrego. nowi autorzy, nowa wizja, nowe tematy... jak przeczytam to dam znac.

ksiazka jest juz dostepna u wydawcy:
http://www.technol.anv.pl/index.php?id=wtds.html

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Sro 22 Mar, 2006 22:11

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.