| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariusz35
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 328
Skąd: radomsko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

midas pi

a kto ma midasa pi firmy saper z czestochowy i co o nim sadzicie wysucham waszych rad bo jak co to do wiosny zdaze wymienic na jakis lepszy Zszokowany

Pią 17 Mar, 2006 23:04

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Osobiscie z nim nie chodzilem.
Slyszalem wiele negatywnych opinii o wyrobach Pana Knota /Saper/
Wiem ze od pewnego casu dostal "licencje" na PI p.Bedelewskiego-to taki stary konstruktor spod Cz-wy jego pomysly tlucze Nowak i ponoc Knot.
Wiec moze sie poprawilo ??
Druga sprawa to kwestia dostrojenia-polscy producenci PI nie zwracaja na to zbyt duzej uwagi,ja mam szeczescie miec znajomego elektronika,pasjonate detektorow ktory poswiecil kilka godzin ale nastawil go bardzo profesjonalnie-zaczolem PI /Nowaka/ ssac monetki-podczas gdy przed strojeniem-duzego carskiego rubla pokazywal praktycznie na styk.Niestety ale odbilo sie to kosztem zasiegow na zelastwo w ziemi-spadly wyraznie.
Trudno Ci radzic gdyz lubie chodzic z PI /uzywam go na zmiane z vlf zaleznie od celu poszukiwan/ .
Porownaj sobie zasiegi twojego z jakims vlf`em,i decyduj sam.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Wto 21 Mar, 2006 16:10

Powrót do góry
mariusz35
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 328
Skąd: radomsko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dzieki

dzieki za info bede musial sie jeszcze zastanowic i zdecydowac czy zmieniac ,narazie zobacze i podzialam z innymi i w tedy postanowie albo kupie sobie jeszcze jeden Wink

Wto 21 Mar, 2006 23:36

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.