| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VALKYRIE
Kapral

Kapral





Posty: 43
Skąd: Kolobrzeg/obecnie mieszkam w UK
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Edit:

Posty kolegi zostały usunięte.Treści "White Pride" nie będą tu szerzone.
Podobnie - linki do filmów proszę zamieszczać we właściwym dziale.

Grendel

_________________
"Hic et nunc - tu i teraz".
Valkyrie
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz. [Jonathan Carroll].

Pią 04 Cze, 2010 23:47

Powrót do góry
Glasisch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 320
Pochwał: 2
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

co się nie udało Stalinowi to się może udac islamistom, czyli półksiężyc nad całym światem; co utopia? Nie, z pewnoscią nie, Islamska Republika Polski, Islamska Republika Niemiec to są pojęcia jak najbardziej realne przy bierności namaszczonych głów poszczególnych państ. Niemcy np. tam początek został zrobiony w Hanowerze, gdzie prawdziwa "zeuropeizowana" Turczynka (pewnie sprawdziła się stara leninowska zasada - nie jest ważne, kto jak glosuje, ale kto liczy glosy!)została wybrana, uwaga, uwaga - ministrem szkolnictwa tamtejszego landu Dolnej Saksonii, a jak była jej pierwsza decyzja, no jaka? ze szkół muszą zniknąc krzyże i co Wy na to, przeszloby coś takiego w Polsce, no niech ta brukselska banda z tymi naszymi buzkowcami-przychlastami spróbuje, to się dowiedzą. Nie jestem kościółkowcem, ale każda tolerancja ma swoje granice, szczególnie tam, gdzie zamierza się wyrugowac historię poszczególnych narodów. Kiedy Francuszi powiedzieli, żadnego zasłaniania twarzy przez islamskie kobiety na ulicy (w domu proszę bardzo) to był krzyk całego "postępowego" świata, kiedy Szwajcarzy powiedzieli nie nowym minaretom to też larmo i co, nie widzicie, co się dzieje, czy tacy ludzie w historii Europy, jak Książę Sabaudzki (edler Ritter Prinz Eugen) i Jan II Sobieski mają wylądowac na śmietniku historii, zastanówcie się. Nie Turcji we wspólnej Europie, zdecydowane nie!

Nie 06 Cze, 2010 19:23

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ciekawa teza - skąd te wiadomości o min. Polskiej Republice Islamskiej? Ktoś gdzieś wyznaczył sobie taki ambitny cel? jakoś tak się składa, że Islam w wielu dziedzinach jest o wiele bardziej tolerancyjny niż Chrześcijaństwo więc skąd takie ciekawe tezy?
A tak w ogóle cała ta zagrywka z zagrożeniem "islamizacją" wygląda na szukanie "dziennikarskich newsów"...

Ps. W całej Europie odnotowuje się gwałtowny spadek ogłądalności publicznych TV - może to znak, że nawet szeregowym obywatelom co nieco się przejadły nieco głupawe sensacje?

Wto 08 Cze, 2010 12:26

Powrót do góry
Glasisch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 320
Pochwał: 2
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
Ciekawa teza - skąd te wiadomości o min. Polskiej Republice Islamskiej? Ktoś gdzieś wyznaczył sobie taki ambitny cel? jakoś tak się składa, że Islam w wielu dziedzinach jest o wiele bardziej tolerancyjny niż Chrześcijaństwo więc skąd takie ciekawe tezy?
A tak w ogóle cała ta zagrywka z zagrożeniem "islamizacją" wygląda na szukanie "dziennikarskich newsów"...

Ps. W całej Europie odnotowuje się gwałtowny spadek ogłądalności publicznych TV - może to znak, że nawet szeregowym obywatelom co nieco się przejadły nieco głupawe sensacje?


PRI to mój pomysł (islam się pchał do Europy, ale mu nie wychodziło, a teraz mają dyktowac starej Europie warunki? Przecież miała byc za Stalina Polska SRR; manipulowanych gazet nie czytam, tendencyjnych wiadomości spod znaku Eurokibuca nie oglądam, jestem daleko od spisku tzw. Bildenbergów, choc ich lekceważyc nie wolno.
Szanuję Twoje poglądy, mimo że mi z nimi nie po drodze, bo mnie do tego, co się dzieje w Europie obecnie nikt nigdy nie przekona.

Wto 08 Cze, 2010 14:01

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

OK - ale wskaż proszę czego tak naprawdę się obawiasz - sądzisz, że mniejszość muzułmańska w Europie może doprowadzić do jakiegoś przewrotu politycznego? Do wprowadzenia Islamu jako obowiązującej wiary? Do jakiejś destabilizacji istniejącego porządku jaki znamy?
Moim zdaniem nie mają na to szans o ile w ogóle ktoś stawia sobie takie cele (poza różnymi oszołomami których nigdzie nie brakuje). Poza tym akurat mając nasze czysto polskie doświadczenia z sąsiedztwem Turcji raczej nie mamy powodów do jakichś szczególnych obaw - tak po prawdzie gdyby Turcja chciała to nie raz mogła z Rzeczpospolitej zrobić swój protektorat (ot choćby czasy Michała Korybuta Wiśniowieckiego gdzie nie pomogł nawet militarny geniusz Sobieskiego) Ale tak się nie stało a okazji by nie brakło dla chcącego (ot choćby powstanie Chmielnickiego). Gdzie dzisiejsze Turcji do potęgi dawnego imperium Osmańskiego...
Nie neguje, że istnieje problem z mniejszością muzułmańską - sądzę jednak, że nie stanowi on aż takiego zagrożenia - jeżeli się mylę chętnie poznam argumenty.
Pozdrawiam

Wto 08 Cze, 2010 15:33

Powrót do góry
Glasisch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 320
Pochwał: 2
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ale to nie jest żadna mniejszośc i wydaje mi się, że patrzysz na problem tylko z polskiej perspektywy, nieco egoistycznej, że Turcja nam nie zagraża, jeszcze nie. Sobieskiego, Wiśniowieckiego sobie darujmy, stare czasy. Nawet jeżeli Polska nie ma "nic" do muzułmanów to Eurokibuc wymusi na niej pewne ustępstwa, w stylu my możemy, to wy dopiero, bo skoro różnej maści "mniejszości" podnoszą głowy, to czemu ci nie? Zdecydowane nie dla Turcji, a podczas EURO 2008 Austriacy dobre koszulki wydali, patrz załącznik:

Vor den Toren Wiens
gescheitert
1529 * 1683 * 2008
Seht`s endlich ein,
Ihr kommt hier nicht rein!

===================
Przed bramami Wiednia
3 duże klęski
zrozumcie w końcu,
że tutaj nie wejdziecie

nie zamierzam się wdawac w żadne dyskusje na argumenty, może ktoś inny jest chętny, bo jestem Europejczykiem starej daty.



Opis załącznika:

Wto 08 Cze, 2010 16:38

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

jako odrębny temat - właśnie tego polskiego czysto egoistycznego spojrzenia mi bardzo, bardzo brakuje w kontekście polityki europejskiej. Wszyscy to potrafią - u nas za każdym razie "myślimy" o interesie innych, którzy akurat nas maja... w głębszej perspektywie rozważań...Co więcej z uporem godnym lepszej sprawy próbuje się tłumaczyć, że to właśnie ten wlaściwy tok rozumienia interesu państwowego...szkód z tego powodu na 100 wołowych skórach by nie spisał Ale jak powiedziałem to odrębny temat... :wink:

Wto 08 Cze, 2010 17:40

Powrót do góry
Glasisch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 320
Pochwał: 2
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

to powinni przeczytac ci namaszczeni, co rządzą tym krajem, może przerwali by ten wyścig wyprzedaży kraju, bo w swej służalczości wyczerpali chyba cały zasób wazeliny, aby tylko sprzedac wszystko, co się da narodowi wybranemu i tym, co z tymi korzeniami zasiadają na kapitolu.

Wto 08 Cze, 2010 17:52

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie,

Przepraszam, ale sprawy "wyprzedaży kraju" i temu podobne dupperele nijak mają się do tematyki awantury afgańskiej i polskiego w niej udziału.Dalsze posty na ten temat będę usuwał.
Zastanawiam się nad przeniesieniem całego tego nie do końca przemyślanego tematu do "Czasów najnowszych", albo działu "ogólnego", bo chyba tam jest jego miejsce.

Pozdrowienia
Grendel

_________________

Koło przyjaciół Muzeum Broni Pancernej CSWL
im. płk dypl. Mieczysława Rawicz-Mysłowskiego

Wto 08 Cze, 2010 19:04

Powrót do góry
Glasisch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 320
Pochwał: 2
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Halo Oberstleutnant,
ale my tutaj nie rozmawiamy o udziale armii polskiej w Afganistanie, tylko o zalewającej Europę fali muzułmanów . Neutral

Wto 08 Cze, 2010 19:14

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cóż - skoro dyskusja nie pretenduje nawet do tematyki afgańskiej przenosze ją do działu ogólnego, bo tam jej miejsce.
Pozdrowienia
Grendel

_________________

Koło przyjaciół Muzeum Broni Pancernej CSWL
im. płk dypl. Mieczysława Rawicz-Mysłowskiego

Wto 08 Cze, 2010 21:51

Powrót do góry
VALKYRIE
Kapral

Kapral





Posty: 43
Skąd: Kolobrzeg/obecnie mieszkam w UK
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem


"PRAWDA JEST JAK TLEN....OTRZYMASZ ZBYT WIELE I SIęROZCZARUJESZ".

Prawdą jest natomiast to,że Islam opanował United Kingdom...."zniszczył"jej godnosć i państwo nalezące do monarchii parlamentarnej!!!!
Nie bede się wypowiadała na ten temat....poniewaz piszac zbyt wiele prawdy moj post zostanie znów usunięte przez Kolege Grendel.
A szkoda.....

Usuwane/edytowane będą z całą pewnością posty zawierające treści zakazane przez polskie prawo - ksenofobiczne i rasistowskie.Oraz te, krótko mówiąc - głupie.
Swoją drogą - jeszcze nie słyszałem o "monarchii królewkiej"...Cóż to za stwór?

Ubawiony
Grendel



Opis załącznika:

_________________
"Hic et nunc - tu i teraz".
Valkyrie
Prawda jest jak tlen, otrzymasz zbyt wiele i się rozchorujesz. [Jonathan Carroll].


Ostatnio zmieniony przez VALKYRIE dnia Sro 09 Cze, 2010 22:23, w całości zmieniany 1 raz

Wto 08 Cze, 2010 22:02

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To że jakaś religia wypiera inną to żadna nowość, chrześcijaństwo też wykończyło wcześniejsze wierzenia w europie, często robiąc to mieczem.

Raczej przyszłość idzie w kierunku ateizmu niż islamu.

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 08 Cze, 2010 22:07

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A może czas na jakąś nową religię? Skoro Konstantyn Wielki jako poganin mogł "czuwać" nad układaniem kononów wiary chrześcijaństwa to w sumie każdy może być prorokiem :lol: :P :lol:

Wto 08 Cze, 2010 22:13

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Obecne sekty raczej mają zbyt mało ambitny "program" aby stać się dominującymi religiami.
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 08 Cze, 2010 22:18

Powrót do góry
Dwoogy
Sierżant

Sierżant





Posty: 90
Skąd: Wołyń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Natknąłem się w necie na taki filmik http://lnk.ms/81Twq , napiszcie co o nim sądzicie...
Jednocześnie podkreślam iż nie zamierzam propagować żadnych idei ani haseł, filmik nie jest moim dziełem...

_________________
"WAR DOES NOT MAKE ONE GREAT" Yoda

Wto 08 Cze, 2010 22:35

Powrót do góry
Glasisch
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany







Posty: 320
Pochwał: 2
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dwoogy napisał:
Natknąłem się w necie na taki filmik http://lnk.ms/81Twq , napiszcie co o nim sądzicie...
Jednocześnie podkreślam iż nie zamierzam propagować żadnych idei ani haseł, filmik nie jest moim dziełem...


nic doadac nic ując, to właśnie Europa; Anglia stracona, Niemcy bez kręgosłupa, bo im paluszkiem pogrożą i wyzwią od nazistów, tylko Francja się jeszcze opiera, jak długo? Polska chce wszystkich kochac oczywiście. Ta sytuacja to pokłosie ciągle trwającego konfliktu żydowsko-palestyńskiego i ktoś sprytnie wmanewrował stary kontynent, ba prawie świat w ten bałagan, a kto, odsyłam do filmów Arona Russo na Youtube. Niby można kręcic mu na czole kółka, ale facet ma rację, bo jak stwierdził w jednym z filmów, co usłyszał od jakiegoś Rockefellera, że przyjdą takie dni, że żołnierze całego świata będą chodzic po jaskiniach i szukac kogoś, ale jednocześnie nie za bardzo się starac, aby go znależc, bo gra idzie o coś innego. Powiedzmy pewien rząd ponadnarodowy (Bilderbergowie nie są filantropami), który ma ambicje sprawowac rządy nad całym światem, więc jego przychlasty ingerują w sytuację i stąd efekty. Nie wiem, czy te filmy są jeszcze dostępne, bo rzekomo cenzury nie ma, cha, dobre, nie? Wiem swoje, za dużo już widziałem a massmedia mnie okłamywały, więc nie wierzę w te wszystkie różane i katastroficzne dzienniki, sondaże, opinie mędrców Europy, kombatantów Buzków-łobuzków i jego uważających się za namaszczonych "rycerzy" sprawiedliwości społecznej i jej zglajchszlachtowania, tym nie ustającym w walce za wolnosc i "niewolę", zależnośc od narkotyków, upadek obyczajów, równouprawnienia wszystkich mniejszości (w kolejce czekają zoofile i ci od krypyt grobowych), no bo też są ludzie, no nie? Dajcie spokój, Rzym padł, bo mu się też w głowach pomieszało, niby od ołowiu w akweduktach, a ja nie wiem co jem i piję, bo koncerny chemiczne w tej grupie też są, a jakże.
Pozdrawiam
może ktos odpowie, po przemyśleniu

Jeszcze jedno, Szwajcaria w referendum wypowiedziała się przeciwko stawianiu na jej terytorium nowych minaretów. Nie wiem, czy PL-media, a szczególnie TVN z Pochanke (a może Pohanke, nie wiem, nie będę sprawdzał) na czele zechciały poinformowac swoją publicznośc o tym? To się Helweci napytali biedy, jak im natychmiast, ale po pewnym czasie każą wydac całe pożydowskie złoto ulokowane tam w ich bankach...


Free Image Hosting by ImageBam.com

chodzą, szukają i nikogo nie znajdują...

a kończy się to zazwyczaj tak, bo są nie proszonymi goścmi. Tych zdjęc "postępowe" siły nie pokazują, bo nie jest to miły widok.


Free Image Hosting by ImageBam.com

nie wiem czemu, ale ten post był pisany dzisiaj rano i przed chwilą (10.58) wstawiłem fotografie, a niby wychodzi, że wczoraj późnym wieczorem...


Ostatnio zmieniony przez Glasisch dnia Nie 04 Lip, 2010 11:10, w całości zmieniany 1 raz

Sro 09 Cze, 2010 10:57

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Posty anglojęzyczne usunąłem. Na forum piszemy po polsku.
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sro 09 Cze, 2010 23:04

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2955
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tu też ciekawy filmik
http://www.youtube.com/watch?v=a8SxtIVtfeQ&feature=related

Czw 10 Cze, 2010 11:09

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4537
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, nie ma obaw islam nie opanuje Europy ( w szczególności RP), my takich rzeczy byśmy nigdy nie zaakceptowali. Zniesmaczony http://www.sfora.pl/Kobiety-maja-karmic-piersia-obcych-mezczyzn-a21017

Czw 10 Cze, 2010 22:45

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Hmmmm...Muszę koniecznie namówić jedną z moich współpracownic by przeszła na islam :)
Ale jak to jednocześnie kilku innym zdecydowanie wyperswadować?
To może niech już zostanie, jak jest? ;o)

Pozdrowienia
Grendel

_________________

Koło przyjaciół Muzeum Broni Pancernej CSWL
im. płk dypl. Mieczysława Rawicz-Mysłowskiego

Pią 11 Cze, 2010 23:17

Powrót do góry
F.C. von Waldow
Sous-lieutenant

Sous-lieutenant




Posty: 245
Skąd: Stettin-Luxembourg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,

widac ze w polsce ten Temat jest jeszcze bardzo malo poruszany.

Wezmy pod uwage ze Rosja miala w 1991 300 Meczetow i niebylo islamskich Szkol , Dzis jest 8000 meczetow , ponad 60 Szkol islamskich i okolo 49000 muzumanskich Dzieci. W 2030 bedzie 20% Muzumanow w Rosji , do konca tego wieku bedzie powyzej 50% Muzumanow w Rosji.
Wezmy pod uwage ze Rosja ma Bomby Atomowe, hemiczne i...... wszystko inne , i to bedzie zaniedlugo w Rekach terrorystycznych Arabow. Co wy na to ?

We Szwecji bedzie w 2025 powyzej 50% muzumanow mlodych do 20lat wieku zycia.

A jak w Polsce ? w 1991 szlo muzumanow na Palcach policzyc, dzis mieszka ok. 11.000. w Warszawie a 40.000 w polsce, nieliczac nielegalnych , wiec okolo 70.000? ile ich bedzie w 2020?? Polska zrobila prawidlowy Krok przeciw budowie nowych Mineratow lub Centrum Islamu.

Dlaczego tyle Polek sa ozenione z arabami?

Tylko jeden Kraj na tym Swiecie KASACHSTAN powiedzial NIET muzumanom, tam niema i niebedzie Meczetow, nawet Koran miec jest tam zabronione i karane.

My bedziemy sami niewolnikami Europy , i problem jest ten ze nasze Chrzescijanskie Kobiety za malo Dzieci rodza.

W 11.2009 w Bochum-niemcy , musial ksiadz uciekac z miasta bo muzumaniue go przez 3 lata terroryzowali , niszczyli mu Auta , Dom i kosciul , na koniec go bardzo mocno pobili. http://www.welt.de/politik/deutschland/article5027578/Bochumer-Priester-fluechtet-vor-religioeser-Gewalt.html

W Dani musza pod kosciolem araby stac i pilnowac Chrzescijanskie Auta , i tych kturzy do KOSCIOLA chodza i za to musza placic arabom , jest to normalne?
http://www.pi-news.net/2008/11/arhus-moslems-bewachen-evangelische-kirche/


Pozdrawiam Fabian

_________________
Pozdrawiam- Fabian Christoph Graf von Waldow
---------------------------------------------
Bez prawdy fałszu nie znać.

[email protected]

Sro 30 Cze, 2010 10:35

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolega von Waldow poruszyl ciekawy temat. Tutaj moze jeszcze trzeba przedstawic inna strone medalu, a to od strony polskiej.

Mieszkaja u nas od stuleci poddani naszemu prawu i wiernie oddani Polsce muzulmanie: TATARZY. Duzo zrobili i odbudowali Polsce od 1918r. Calkiem inna historia niz ta muzulmanow-uchodzcow, ktorzy sie nie asymiluja tylko buduja wlasne getta w krajach Europy. No tutaj stwierdzenie lub uzycie tego slowa moze wzbudzic u niektorych wielkie obrazenie. Ale Szanowne Panstwo......prosze pojechac do Berlina. Istnieja tam piekne zabytki, wiele historii a nawet jak sie pojedzie do Neu-Kölln lub Kreuzberg, to jakby istny Stambul lub Kair. Tylko to juz w tym przypadku nie jest smieszne.

Ci ludzie nie chca sie asymilowac, zreszta co tas to obchodzi pomysla sobie niektorzy z Was. No coz, dzis to niby temat marginalny. Ale podchodzilbym do tego tematu bardzo ostroznie i uwaznie. A co do Turcji w UE to jestem ciekaw, dlaczego wlasnie Polska promuje ich tak bardzo. Niby to jakim cudem? Jestesmy im wdzieczni za to ze przez 123 lata mieli de facto zarezerwowane miejsce ambasadora Polski, ktory byl co roku niedysponowany?

Nie 27 Lut, 2011 18:29

Powrót do góry
Douglas Mac Artur
Porucznik

Porucznik




Posty: 572
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy islam opanuje Europę ???
Według mojego zdania jeśli nie przyhamuje wzrost urodzeń wśród wyznawców islamu to może być problem. Oczywiście sam islam nie jest szkodliwy jednak moim zdaniem nie promuje żadnych wyraźnych wartości które warto byłoby w Europie zaszczepić bowiem to jest inna mentalność. Przykład pierwszy lepszy Poligamia,która jest zwykłym zeszmaceniem kobiety w kulturze zachodu a prawo niektórych państw Arabia Saudyjska zezwala mieć 4 żony.Tak samo niedopuszczalne jest stosowanie w Europie ukamienowania kobiety za cudzołóstwo (kara powszechnie stosowana w Iranie) Dlatego też Arabowie nie powinni się pchać do Europy bo nie tu jest ich miejsce

Nie 27 Lut, 2011 22:33

Powrót do góry
red25
Lieutenant Colonel

Lieutenant Colonel





Posty: 3080
Pochwał: 4
Skąd: UE
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Europa już raz przeżyła atak i opanowanie przez obcą religię. Chrześcijaństwo na naszym kontynencie promowano ogniem i mieczem tak więc nie wiem czemu się obruszacie na islam? W tak katolickiej dziś Polsce jeszcze w XIII wieku odbywały się bunty przeciwko obcej religii...
Przyszło chrześcijaństwo, przyszedł islam a pewnie za jakiś czas pojawi się kolejna religia walcząca o wyznawców

_________________
Żeromski, Daszyński, Pużak, Ciołkosz, Gustaw Herling-Grudziński byli socjalistami... ich też nazwiecie lewakami?
http://www.youtube.com/watch?v=6KZKyUQblWU

Pon 28 Lut, 2011 20:29

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.