| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
idfx
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 124
Skąd: EU
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Post na forum - ilość wyświetleń.

witam !

Zauważyłem dziwną rzecz co do postów. Po napisaniu owego, liczba wyświetleń narasta z czasem w dziwnie proporcjonalnym tempie po 3 na jakiś czas. Odpowiednio 0,3,6,9...21 itd. Podejrzewam, że nie jest to wyświetlenie notowane przez użytkowników a może przez jakiegoś bota lub coś w tym rodzaju. Pytanie brzmi, czy dobrze myślę, dlaczego liczba wzrasta nie parzyście co 3 i co jaki czas i ogólnie jaki to ma cel ????

Pozdrawiam !!

Sro 06 Sty, 2010 18:51

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może chodzi o to, że naliczana jest poprawna ilość, ale nie są robione po jednym, np. kiedy jest 1 wyświetleń w rzeczywistości to pokazuje 0, dopiero jak naliczy 3 to pokazuje 3, tak samo potem jest załóżmy 5, ale pokazuje 3, a jak jest 6 to pokazuje już 6. Ja na to nie patrzyłem, ale postaram się popatrzeć i prześledzić jak to wygląda, ale jeśli jest tak jak myślę, to nic w tym złego, po prostu nie zawsze ma się możliwość ustawić coś co dokładnie liczy co 1 Bardzo szczęśliwy Pozdrawiam.
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Nie 07 Mar, 2010 19:47

Powrót do góry
Mulko
Sierżant

Sierżant






Posty: 84
Skąd: Grębocin (niedaleko Torunia)
Archiwum: co to?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że powinno liczyć co do 1 posta. Ale mi czasem robi się takie coś że mi w ogóle żadnych postów nie zalicza tylko np. po 2 dniach zaczyna zaliczać, a tych co napisałem i nie zaliczyło to i tak już nie zalicza. Smutny
_________________

Tu powinien znajdować się opis...

Sro 10 Mar, 2010 9:50

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A teraz zauważyłem, że zawsze mi się liczy po każdym napisaniu i nie miałem z tym problemów i nie mam... nie wiem czemu wy macie
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Nie 14 Mar, 2010 19:45

Powrót do góry
Sheeska z Paćkowa
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie masz nic do robienia prócz naprawiania forum?

Nie 14 Mar, 2010 19:51

Powrót do góry
idfx
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 124
Skąd: EU
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nooo dziwne, właśnie zauważyłem coś co by potwierdzało zliczanie co 3... każdy post na forum się tym charakteryzuje Uśmiech sumując cyfry liczby wyświetleń każdego posta zawsze otrzymujemy liczbę podzielną przez 3 więc nie ma innego wyjścia... zlicza co 3

Pią 02 Kwi, 2010 22:35

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

zlicza co 3 ze względów wydajnościowych Wink Ot i cała filozofia Wink

Sob 03 Kwi, 2010 0:31

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.