| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack
Kapral

Kapral





Posty: 56
Skąd: RADOM SOTON
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pancerniaki III Rzeszy

Witam, jestem żółtodziobem w tej specjalności, więc wybaczcie mi.
Mam pytanie, może ktoś się orientuję jaka jest dobra firma która wypuszcza bardzo dobre modele czołgów oraz wozów pancernych.
Myślałem nad sklejeniem tygrysa na platformie kolejowej na dioramie przy wilczym szańcu. Może ktoś mi doradzić czy to dobry pomysł, czy siara. ( odnośnie klejenia modeli to dam specjaliście). Skala 1:35
Dzięki i pozdrawiam.

Pią 05 Mar, 2010 19:17

Powrót do góry
Wolverin
Leutnant

Leutnant




Posty: 441
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry ale mało oryginalny (nie obraź się)a firmę ci proponuję Dragon ona bardzo dobrze zrobiła TIGERA i też robi platformy kolejowe pod czołgi ale modele nie są takie tanie Wink

Pią 05 Mar, 2010 19:26

Powrót do góry
Jack
Kapral

Kapral





Posty: 56
Skąd: RADOM SOTON
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szybka odpowiedż. Kiedyś myślałem o pociągu pancernym i na jego platformach umieszczać czołgi i inne wozy, ale to trochę dużo czasu i sam nie wiem.

Pią 05 Mar, 2010 19:31

Powrót do góry
Wolverin
Leutnant

Leutnant




Posty: 441
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To zależy w jakiej skali chciałeś zrobić ten pociąg pancerny ???????????????????????????? Wyluzowany

Pią 05 Mar, 2010 19:34

Powrót do góry
Sheeska z Paćkowa
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A może byś zaczął od czegoś prostszego?

Pią 05 Mar, 2010 19:37

Powrót do góry
Jack
Kapral

Kapral





Posty: 56
Skąd: RADOM SOTON
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiem, że to wcale nie jest proste Bardzo szczęśliwy , ale ja nie zamierzam dłużej się tym bawić. Chce tylko trochę dodać klimatu do mojej kolekcji i na tym zakończyć. Druga sprawa to od dzieciństwa lubiłem modele, ale nie miałem i nie mam cierpliwości, więc ten pociąg i ten czołg oddaje do sklejenia profesjonaliście.
Chciałbym w skali 1:35. Troche on miejsca zajmuje, bo ok 100cm jak się nie mylę Smutny

Pią 05 Mar, 2010 19:48

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają modele Academy, bo mają dużo szczegółów i często firurki Bardzo szczęśliwy
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Pią 05 Mar, 2010 20:16

Powrót do góry
Mulko
Sierżant

Sierżant






Posty: 84
Skąd: Grębocin (niedaleko Torunia)
Archiwum: co to?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oddając model do sklejenia tracisz całą zabawę, bo model po sklejeniu raczej na półkę wędruje...
_________________

Tu powinien znajdować się opis...

Sob 06 Mar, 2010 15:42

Powrót do góry
Jack
Kapral

Kapral





Posty: 56
Skąd: RADOM SOTON
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mulko napisał:
Oddając model do sklejenia tracisz całą zabawę, bo model po sklejeniu raczej na półkę wędruje...

Zgadzam się i przykro trochę ale nie jestem w tym dobry, a może spróbuje coś łatwego, ale tylko do nauki sklejania. O malowaniu to nie mam zielonego pojęcia Bardzo szczęśliwy. Jak widzę niektóre modele jak są pomalowene w necie, to uważam że to jest mistrzostwo świata. Piwo Piwo Bardzo szczęśliwy beer:

Sob 06 Mar, 2010 17:23

Powrót do góry
Mulko
Sierżant

Sierżant






Posty: 84
Skąd: Grębocin (niedaleko Torunia)
Archiwum: co to?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

bo to ludzie mają wprawę. Pewno większość jak zaczynała obawiała się tak jak ty że zepsuje. Ale skleisz pierwszy model, no nie do końca wyjdzie, drugi, trzeci aż w końcu będziesz robił "mistrzostwa świata" Wyluzowany
_________________

Tu powinien znajdować się opis...

Sob 06 Mar, 2010 18:26

Powrót do góry
Łącznik Klossa
Starszy bosman

Starszy bosman





Posty: 116
Skąd: Toruń
Archiwum: Tajne!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zdecydowwwwaaaaanie zgadzam się z Mulko, nie możesz powiedzieć, że nie umiesz, skoro tego nie próbujesz, po kilku razach zacznie ci wychodzić, więc spróbuj Bardzo szczęśliwy
_________________
"Kto stracił pieniądze, ten nic nie stracił. Kto przegrał bitwę i stracił wojsko, ten mało stracił. Kto stracił wiarę, ten wszystko stracił." - Napoleon Bonaparte

Sob 06 Mar, 2010 20:17

Powrót do góry
Wolverin
Leutnant

Leutnant




Posty: 441
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z ,,Łącznikiem Klossa,, i ,,Mulko,, w 100% jak nie spróbujesz to się nie przekonasz a robienie modeli i dioram to fajna sprawa

Sob 06 Mar, 2010 22:10

Powrót do góry
mirekk75
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 263
Pochwał: 1
Skąd: Krakow, obecnie New Jersey, USA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak to mowia "trening czyni mistrza"
_________________
Have you ever had this feeling that you wanted to go and you still had this feeling that you wanted to stay!!!

Sob 06 Mar, 2010 23:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.