| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy przez zatargi polityczne między Polską a Rosja może dojść do wojny?
Nie-nie dojdzie do wojny
 66%  [ 8 ]
Może dojść do stanu gotowości zagrożenia wojną
 16%  [ 2 ]
Tak-dojdzie do wojny (ostatecznie)
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
John_Brown
Porucznik

Porucznik





Posty: 616
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wnioskować można, można. A co do uwagi, nie powiem, że nie słuszna. Ale to co napisałem wcześniej to moje zdanie i wyraża moją niechęć do Rosji, nie potrzeba w tym przypadku większej liczby konkretów ; P
_________________
"Kwintyliuszu Warusie, oddaj mi moje legiony!"

Wto 07 Mar, 2006 16:45

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

John, ale niechęc musi z czegoś wynikac. Bo takie "nie lubię i juz" jest bez sensu. Ja tez za Ruskimi nie przepadam, ale psozedłem na rosyjska specjalizację na stosunkach miedzynarodowych, bo to ciekawy i zróznicowany kraj. Pozatym trzeba poznać swojego wroga hehe Laughing Piwo

Wto 07 Mar, 2006 16:53

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No to moze ja jestem jakis mocno niekumaty, ale znaczenie Twojej wypowiedzi
Cytat:
W przeszłości kilka razy w nas mierzyli, oni są gotowi walnąć jakąś bombą cały czas, ale na szczęście boją się swego odwiecznego wroga...
pozostaje dosc niejasne. Korona by Ci z glowy nie spadla, gdybys rozwinal nieco owa mysl, rzucil pare argumentow, takie tam glupoty, ktore zazwyczaj staramy sie wyczyniac na tym forum Wink

Pozdrawiam

Wto 07 Mar, 2006 18:50

Powrót do góry
John_Brown
Porucznik

Porucznik





Posty: 616
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Więc tak Wink chodzi mi po prostu o to, że według mnie nie można ufać Rosjanom (zresztą wiele razy można było się o tym przekonać w czasie ostatnich kilkunastu dekad) i gdyby tylko było trzeba to, moim zdaniem bez żadnych skrupułów dostalibyśmy bombką atomową. A tak jak w czasie zimnej wojny to dziś (a właściwie to dziś dużo bardziej) USA ich tam w jakiś sposób pilnuje. Choć jakby tak patrzeć z innej strony to NATO już praktycznie nie ma a i opieka USA nad nami Laughing trochę zmalałaBardzo szczęśliwy A tak w ogóle: jak teraz patrze na ten mój pierwszy post w tym temacie to rzeczywiście, jakbym widział wpisy na takich forach pod artykułami np. z onetu Laughing . Takie jakieś dziecinne: P
_________________
"Kwintyliuszu Warusie, oddaj mi moje legiony!"


Ostatnio zmieniony przez John_Brown dnia Sro 08 Mar, 2006 14:55, w całości zmieniany 1 raz

Wto 07 Mar, 2006 20:36

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotrek napisał:
Po wiedzy i wypowiedziach Johna Browna wnioskuję, że ma tak z 14 lat Piwo Wink Johnie, więcej konkretów i argumentów, a nie sloganów!
Pozdrawiam!


On Ma 16 a Ty 20. To razem 36 - tyle co ja.... I co z tego?

A z innej beczki - można Rosjan i Rosji nie lubić, ale wypada pisać te słowa z dużej litery Twisted Evil

_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Sro 08 Mar, 2006 2:28

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Owca, l'Aquila napisał to, co chciałem powiedzieć mówiąc o wieku Wink
John, a jakiemu krajowi możemy ufać? Bo to intetesujace...ja takiego nie znam. w polityce najlepiej się wychodzi, jak się ufa najpierw sobie. Ufalismy juz pare razy w różne sojusze i kraje i dobrze na tym nie wyszliśmy. Dzis też ślepo ufamy w różne bajki (UE, NATO itp) i pewnie wyjdziemy na tym tak samo dobrze... Rolling Eyes
Pozdrawiam!

Sro 08 Mar, 2006 15:03

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.