| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Etam
Ekspert IOH
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 329
Pochwał: 1
Skąd: Mazowsze zachodnie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja wiem gdzie spadł samolot

Jak w temacie.Własciwie to spadły w tej okolicy trzy maszyny.
Pierwszy podczas wojny jakiś szwab lądował awaryjnie w polach i naprawiali go jakiś czas,a potem sam odleciał.Następny to zaraz po wojnie w 1947 podobno jakiś rusek zwalił sie w las i załoga i jacyś wojskowi zginęli..Trzeci to w latach 60 Antek (chyba?) las kosił.
Wszystko na bardzo małym terenie.Mogę pokazać miejsce.
Pozdrawiam Etam.
Ps.Kiedyś robiłem tam rekonesans i las dosłownie piszczy,a okoliczni mieszkańcy do dzis dnia mają zagrody dla świń z aluminiowej blachy.

Pią 17 Lut, 2006 20:49

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja wiem gdzie spadł samolot.

Etam napisał:
A ja wiem gdzie spadł samolot.


fajnie Bardzo szczęśliwy

Pią 17 Lut, 2006 21:54

Powrót do góry
Hex
Master Sergeant

Master Sergeant




Posty: 105
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Naprawde?? WOW a u w miejscowosci Brzozowka na mazurach za pewna stodoła w moim rodzinnym bagienku siedzi sobie T-34 i jeszcze pare lat temu nawet kawałek lufy było widac.I nikt sie z tego powodu nie cieszy...Tam co rok cos dziadek i sasiedzi na polach znajduja..a to jakies granaty kawałki karabinow czy inne ustrojstwo.A do tego w lesi jest grob kilkunatsu SS manow. tzn miejsce gdzie ich zakopali. I nie raz przyjezdzali chłopcy z wykrywaczami.Ale mieli o tyle pecha ze cały las nalezy do roznych ludzi i zapuszczenie sie w niego grozi dostaniem widałmi w plecy ewentualnie pogryzienie przez psy.To samo sie tyczy grobow czy tam miejsac gdzie tych SS manow zakopali.Zgineli ..to niech gnija w ziemi..tam ich miejsce..i trzeba to uszanowac.>słowa mojego dziadka.Ktory jest bardzo ciety na wykopywanie czegokolwiek z ziemi.
_________________
__________________________________________

__________________________________________

Jak powiadał stary Góral ,Polska bedzie az po Ural.
Za Uralem beda Chiny...was nie bedzie skur........!!

Sob 18 Lut, 2006 19:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.