| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nemo077
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Powstanie nowych rodzajów broni

Witam

Chciałbym zapytać jakie nowe rodzaje broni pojawiły się w czasie I wojny światowej ( krótki opis), które państwo wprowadziło daną broń i która z nich spowodowała najwięcej szkód.



Z góry dziękuje za pomoc Uśmiech

Czw 15 Paź, 2009 22:37

Powrót do góry
SZP
Starszy Sierżant .

Starszy Sierżant .





Posty: 131
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pytanie brzmi tak jakbyś pisał jakąś pracę szkolną i oczekiwał, że forumowicze ją za Ciebie napiszą. "Za moich czasów" tzn. jeszcze dobrych 15 lat temu, kiedy nie było powszechnie dostępnego internetu, też zadawałem sobie podobne pytania. Ale szukałem odpowiedzi na własną rękę.

Proponuję byś zajrzał choćby do Wielkiej Encyklopedii Powszechnej PWN pod takie hasła jak "wojskowość", "lotnictwo", "okręt podwodny", "chemiczna broń".

Czw 15 Paź, 2009 23:39

Powrót do góry
redbaron
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 830
Pochwał: 3
Skąd: Toruń
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Zresztą pewnie nawet w Wikipedii pod hasłem "pierwsza wojna światowa" coś się znajdzie. Trzeba tylko wykazać się jakimś minimum dobrej woli.

Pon 19 Paź, 2009 20:24

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.