| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poszukuje terenów, na których moznaby znalezc cos od Rycerzy-Mnichów, czyli zakonników Zakonów Rycerskich

Czw 10 Mar, 2005 20:12

Powrót do góry
Cichy
1'ere classe

1'ere classe




Posty: 5
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może ktoś pomoże :) ?

Witam

Jako że wydaje mi sie że to odpowiedni wątek na moje pytanie ośmielę sie więc zapytać Uśmiech
Może nim zacznę pytać to o sobie coś opowiem żeby mnie ktoś zaraz z rozpędu nie skrytykował na starcie Uśmiech
Lubię Historie zwłaszcza Drugiej Wojny Światowej i od dłuższego czasu przymierzałem sie do zakupu wykrywacza no ale cóż nie dane mi było go jeszcze zakupić ...

Wertując Forum widzę że dużo Ludzi jest tutaj posiadających bogate doświadczenia w eksploracji , więc liczę na Was i na Wasze zdanie i pomoc Uśmiech

a co do pytania oto i one
Jakie wykrywacz polecilibyście swojemu znajomemu jako pierwszy ? ( oczywiście chodzi mi o takie na które może sobie pozwolić normalny człek nie zaraz multimilioner Uśmiech )

pozdrawiam
Cichy


/Żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś , wszystko inne to już HISTORIA /

Sro 29 Paź, 2008 15:50

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Może nim zacznę pytać to o sobie coś opowiem żeby mnie ktoś zaraz z rozpędu nie skrytykował na starcie



Oj już źle zacząłeś bo na pytania dotyczące wykrywek jest odpowiedni dział!!! Wink Poczytaj tutaj http://www.ioh.pl/forum/viewforum.php?f=19

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Sro 29 Paź, 2008 16:06

Powrót do góry
pavlak_m
Sierżant

Sierżant




Posty: 91
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Również szukam.A propo czy nie wie kto gdzie można kopać pod mokrą byle coś znależć?Byłem i nic. Question

Sro 05 Lis, 2008 17:00

Powrót do góry
Hadiuka
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 139
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Również melduję swoją obecność i akces do szukania oraz kopania w ziemi. Jestem świeżym poszukiwaczem (smarkaczem) i już łysawo-siwym człowiekiem z racji wieku. Miałem niewątpliwą przyjemność poznać i być na wypadzie z JMS`em i jego żoną (skarbnica wiedzy oraz doświadczenia). Szukam dalej kogoś z Bytomia lub Gliwic, bo w grupie raźniej... Pozdrawiam wszystkich.
_________________
Nigdy nie kłóć się z głupim - ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Sro 23 Wrz, 2009 9:59

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.