| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj obszedłem chyba wszystkie kioski w mieście, lecz nie znalazłem. Dzisiaj jednak też będę próbował Wink

Wto 11 Sie, 2009 7:11

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

AA kurcze ja też , od środy będzie na bank wszędzie, dziś to chyba zależy troszkę od szczęścia. Towar dostarczono do dystrybucji o 8.00 rano.

Wto 11 Sie, 2009 10:47

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja jutro trzepię Góry Sowie za 18- stką mam nadzieje ,że będzie

Wto 11 Sie, 2009 21:30

Powrót do góry
diablox
Adjudant

Adjudant




Posty: 108
Skąd: Świętokrzyskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja również oblukałem okoliczne kioski, niestety na razie nic, może jutro.
_________________
Melduję się posłusznie!

Wto 11 Sie, 2009 22:40

Powrót do góry
malyxxl
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2725
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie znalazłem nowy numer, więc zabieram się za lekturę Wink

Sro 12 Sie, 2009 9:11

Powrót do góry
aceton
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 386
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam , kupiłem w Empiku - i czytam , czytam jeden dziennie tak dla rozrywki - zacząłem od przygód Gen. Andersa jeszcze jako Korneta ( taki niski stopień w wojsku carskim jak co ) - i powiem , tego co czytam NIE WIEDZIAŁEM - super materiał , zaskoczyliście mnie - brawo redakcja. Tylko uważajcie czy czasem protestów nie będzie.

Sro 12 Sie, 2009 18:15

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja też dziś dostałem w małej księgarni w Głuszycy, Anders rzeczywiście inne oblicze historii czułem po zapowiedziach ,że to on , Muzułamńskie jednostki SS rewelacja reszte czytam i wypoiwme się pózniej fajnie ,że IOH jest właśnie takie

Sro 12 Sie, 2009 22:30

Powrót do góry
Paradigm
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 138
Skąd: Pinecity
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No. Dorwałem wreszcie nr 18 Uśmiech
Wprawdzie w tym numerze nie ma dla mnie tylu perełek co w poprzednim (jeszcze nie przeczytałem całego 18 numeru Uśmiech ), ale i tak"Wojna mało heroiczna" uważam godnie zastępuje wspomnienia prof. Wilczura . Nota bene na Allegro ostatnio widzialem 2 szt "Do nieba nie można od razu" - jedną kupiłem Uśmiech
Ciekawie sie zapowiada Artykuł o Andersie, oraz o Muzułmańskich jednostkach Waffen SS. Drezdeński szafot także wydaje się ciekawa pozycją.
"Człowiek jest silny" - naprawdę mocna rzecz. Oby więcej takich perełek.
jedyne co mnie gryzie to ta nieszczęsna płyta VCD :/
Czy sa plany aby jednak przejśc na format DVD ? Filmiki są ciekawe, ale jakość niestety jak w garażowych produkcjach. Trąci to trochę amatorką i z wielkim zadowoleniem przyjąłbym zmianę na DVD, nawet kosztem podniesienia ceny. Naprawdę chłopaki pomyślcie o tym DVD i o lepszej jakości filmikach - wówczas nie będziecie miec konkurencji Uśmiech Trzymam kciuki.
P.S.
A może pomyśleć by o numerach specjalnych numeru specjalnego, które byłyby odpowiednio droższe, ale zawierałyby oprócz płyt standardowo dodawanych do numeru, płytę DVD z ciekawymi pozycjami ukazujacymi się na rynku DVD. Filmów takich nam nie brakuje, a mogłoby przez to wzrosnąć zainteresowanie magazynem. Np. Taki "Katyń", "Generał-Zamach w Gibraltarze", "Krzyżacy" itp. z pewnością skusiłyby nie tylko nabywców zainteresowanych samym magazynem, ale i kolekcjonerów filmów.

_________________

Pią 14 Sie, 2009 15:45

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
a oto coś dla niecierpliwych. Artykuł IOH o Andersie już można przeczytać na onet.pl! http://portalwiedzy.onet.pl/4869,68489,1570761,1,czasopisma.html

Swoją drogą niezła reklama Uśmiech

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Sro 19 Sie, 2009 8:44

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oj fragment , fragment tylko można przeczytać , no ale jesteśmy na głównej stronie Onetu.

Sro 19 Sie, 2009 10:17

Powrót do góry
aceton
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 386
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=657412

tu znalazłem ciekawy wątek

Sro 19 Sie, 2009 19:17

Powrót do góry
borys
Major

Major




Posty: 2109
Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

szponiasty
Cytat:
no ale jesteśmy na głównej stronie Onetu.

tak trzymać Piwo
"18" kupiłem w małych delikatesach w Kolnie , powiem szczerze byłem w lekkim szoku, ale jakie miałem wakacje Laughing
"1920-....." -bardzo dobre , zupełnie inne oblicze historii ,
"Muzułmańskie ......" - bardzo dobre i ciekawe, czekam na następne części .
to na razie tyle
pozdrawiam Piwo

_________________
Священная война

Pon 31 Sie, 2009 20:46

Powrót do góry
aceton
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 386
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehe , to czytaj dalej

Sob 05 Wrz, 2009 2:44

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co do płyt DVD/VCD to wydaje mi się, że cenowe różnice między nimi prawie się zatarły...

Wto 08 Wrz, 2009 15:36

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po lekturze numeru pewien jestem jednego: przypisy powinny być na dole strony a nie na końcu artykułu. Zdarzają się bowiem teksty wielostronicowe z dziesiątkiem przypisów, i wertowanie magazynu jest paranoją.

I cy przypadkiem korekta nie zaspała? Foto z "tytułowej" strony tekstu o brakteatach chyba przynależy do tekstu o bulli? Podobnie zdjęcie z ostatniej strony tekstu o brakteatach - nawet podpisane jest "bulla...".

Bardzo fajnie że pojawiają się autorzy zza granicy, ale! Nazwiska cyrylicą powinny być nią pisane, z dodaniem w nawiasie transliteracji. Tak samo tytuły w przypisach. Dlatego, że przy transliteracji i transkrypcji mogą zajść błędy i już jest problem z identyfikacją. Chciałem poszukać w necie kto zacz i nie wiem teraz czy to Ю.Грыбоўскі czy Ю. Грибовский (niech nie zmyli wersja "Grzybowski" - w księgarni znalazłem książkę której autor występuje pod dwoma nazwiskami - Jury Hrybouski vel Jerzy Grzybowski)?

P.S. Zdjęcia jeńców rosyjskich w tekście Nieuważnego to cymes! Uśmiech

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pią 18 Wrz, 2009 21:00

Powrót do góry
Paradigm
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 138
Skąd: Pinecity
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
Po lekturze numeru pewien jestem jednego: przypisy powinny być na dole strony a nie na końcu artykułu. Zdarzają się bowiem teksty wielostronicowe z dziesiątkiem przypisów, i wertowanie magazynu jest paranoją.

Zgadzam się. Zresztą nie pamiętam czy przy którymś poprzednim numerze nie zwracałem na to uwagi.

_________________

Pią 18 Wrz, 2009 21:10

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.