| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Stroroom na Starej Pradze i w porcie.

Pierwsza eskapada w 2009 roku poprowadziła nas po Starej Pradze oraz Porcie Praskim. To takie miejsca w Warszawie, gdzie czas sobie grzecznie stoi w miejscu. No może tylko w porcie napisy cyrylicą sprowadzają od czasu do czasu na ziemię. Wink
Kilka fotek tradycyjnie:

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Pon 26 Sty, 2009 20:29

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzięki Jacku :)
Efektowna jest ta postrzelana, narożna kamienica.Za moich czasów widywało się takie dość często tu i tam, ale dziś?
Pozdrowienia
Grendel

Pon 26 Sty, 2009 21:46

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Masa takich ostrzelanych jest dalej we Wrocławiu. Tu dopiero czas gdzieniegdzie się zatrzymał;] Sporo niemieckich nazw sklepów wystaje spod starej farby.
W tamtym tygodniu, Gazeta Wyborcza, zapoczątkowała akcję utrwalania, różnych pamiątek, starych czasów, bo coraz więcej ich znika pod nowym tynkiem. Na ich stronce zapewne jest galeria. jutro poszperam.
Dzięki za foto relacje.

_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Wto 27 Sty, 2009 0:19

Powrót do góry
WERTTREW
Moderator
Kapitan

Kapitan





Posty: 1121
Pochwał: 2
Skąd: Warszawa, PL
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

KudłatyHD napisał:
... Gazeta Wyborcza, zapoczątkowała akcję utrwalania, różnych pamiątek, starych czasów...

W Warszawie wbrew pozorom też tego trochę można wyszperać. Ja to robię Warszawie od kilku ładnych lat. A GW? No cóż mnie bliższa jest "Stolica" (a "Stolica" z "GW" uwielbia się tak mniej więcej, jak "IOH" z "O" Wink ). I wszystko jasne! Bardzo szczęśliwy
Jednak żeby było jasne jeszcze bardziej - popieram każdego pomysła na takie, czy inne zachowanie pamiątek z przeszłosci. Ja nie lubię tylko, pewnych zachowań i metod ... .


Grendel napisał:
... Efektowna jest ta postrzelana, narożna kamienica.Za moich czasów widywało się takie dość często tu i tam, ale dziś? ...

O tej kamienicy akurat mówiliśmy, że kogoś musiała ta lampa wyjątkowo irytować ... Wink
A poważnie - finalizuję powoli drugą cześć moich 'Wojennych tajemnic..." sam jestem zaskoczony ile i jak ciekawych "pamiatek" z IIWŚ jeszcze się uchowało w Warszawce. Może będzie kiedyś okazja pogadać i o tym. Pozdrawiam serdecznie. Bardzo szczęśliwy

_________________
Pozdrawiam WERTTREW
-------------------------------
Historia&Tajemnice W-wy: http://www.werttrew.fora.pl/

Wto 27 Sty, 2009 9:53

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.