| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BOLES?AW
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 124
Skąd: Lublin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Feliks Dzierżyński

Witam!

Ten temat chciałbym poświęcić Feliksowi Dzierżyńskiemu według mnie to był wielki człowiek, który poświęcił się komunizmowi bez granicznie. Brał czynny udział w życiu ZSRR i Polski zaproponowano mu nawet zostanie 1 sekretarzem KPZR, ale odmówił szkoda... Kto wie jak potoczyłyby się dalej losy historii?.
Pewnie powiecie, że to zbrodniarz i tak dalej na jego usprawiedliwienie podam, że gdy miał około 17 lat carska policja zgwałciła i zamordowała jago dziewczynę, z którą chciał się ożenić to prawdopodobnie spowodowało zaburzenia psychiczne do wielu tak zwanych według was zbrodniarzy można to przypisywać np. Stalin w młodości był wspaniałym uczniem, ale jego ojciec strasznie go bił i przez to Stalin miał krótszą lewą rękę, ale nie zajmujmy się Stalinem.

Jakie jest wasze zdanie na temat Tow. Feliksa Dzierżyńskiego

Pią 10 Paź, 2008 18:47

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ten temat chciałbym poświęcić Feliksowi Dzierżyńskiemu według mnie to był wielki człowiek, który poświęcił się komunizmowi bez granicznie.


Zbrodniarz , zbrodniarz, zbrodniarz ........... Twój post dobitnie pokazuje że o poruszanym temacie nie masz większego pojęcia.

Pią 10 Paź, 2008 19:22

Powrót do góry
BOLES?AW
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 124
Skąd: Lublin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Oj chyba nie przeczytałeś tego dokładnie co napisałem.

Pią 10 Paź, 2008 19:42

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Przecież jesteś związany rodzinnie z tym wielkim rzeźnikiem . Gratulacje. Chociaż rodziny się nie wybiera .

Pią 10 Paź, 2008 19:47

Powrót do góry
BOLES?AW
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 124
Skąd: Lublin
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Nie jestem związany rodzinnie chodziło mi o znajomość.

Pią 10 Paź, 2008 19:59

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.