| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
refresh
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witam, Ja jestem właśnie w Sichowie i muszę powiedzieć że jednak coś w tym zamku musiało być, ponieważ ktoś (podobno Niemiec) wykupił ten zamek po czym zrobił wielkie zamieszanie w nim (przeszukiwał). Zamienił go niczym w ruinę i przestał nagle znikł i już go nikt nie widział. Zastanawiające jest tylko to czy znalazł to czego szukał?? Czy nie znalazł nic i się załamał ??
niestety nie wiadomo , dodam tylko że własciciel niby coś w nim robił, sprowadził nawet jakieś maszyny ,ale nagle zaprzestał tam prac i wyjechał. niedaleko zamku jest wejscie do tunelu który gdzies prowadził, niestety nie pamietam juz gdzie postaram sie dowiedziec, wiem tylkko że ten tunel był dosc dobrze zabezpieczony przed wejsciem do srodka, spaerzy wyniesli kiedys całkiem ładna kolekcje fajerwerków. mozliwe ze tam cos tez zostalo ukryte. a niedaleko tego zamku, dokladnie jak wyjezdza sie z zamku ,przejezdza bramę i po lewej stronie na przeciwko kosciola jest gospodarstwo, jest tam takie malutkie pole jakas szopka, stodoła rolnicy trzymaja tam swoje maszyny, kiedys [ opowiadania 90letniej babuni] stary niemiec ktory postanowil zostac w tej wiosce jak sie naprol powiedzial jej mezowi ,czy nawet ojcu jej mezowi (ciezko bylo zrozumiec babcie :p ) ze tam niemcy zakopali cos ,i jakby to znalazł to on by miał zycie na wypasie i jego dzieci. ciekawe czy to prawda, a jak prawda to co tam zostalo schowane? Odrazu mowie ze nie jestem pewien czy to prawda, powtarzam tylko to co opowiedzieli mi mieszkancy tej wsi. zeby nie bylo ze jakies bajki pisze Razz

Pią 03 Paź, 2008 20:55

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mam informacje z zeznań Niemców oczywiście. Nawet wiem gdzie były schowane, ale zgodnie z kolejną wersją zeznań wywieziono je do Morawy. Tam zaopiekowali się zbiorami Rosjanie. Ta relacja pochodzi zaś od służącego von Kramstów
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Pią 03 Paź, 2008 22:23

Powrót do góry
refresh
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 5
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a udostępnisz mi te informacje?

Nie 05 Paź, 2008 13:31

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

napisz do mnie na priva ([email protected]). pogadamy. nie chciałbym żeby ktoś narobił szkód i nakopał bez sensu dołów w Sichowie.
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Nie 05 Paź, 2008 19:43

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.