| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fallschirmjager
Schütze

Schütze





Posty: 4
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jelenia góra i okolice

Witam, mam zamiar kupic piszczałkę tylko nie wiem czy warto i tutaj tkwi problem... Słyszałem że Jelenią Góre oddano bez jednego strzału Rosjaną a ja jestem nastawiony na militarkę i nie wiem czy jest sens kupywania wykrywki Uśmiech Popatrzałem na tematy i wywnioskowałem że jest trochę ludu (nie spodziewałem sie tego) w okolicach Jelonki, i tutaj pytanko czy jest sens chodzenia z wykrywaczem po Jeleniej z zamiarem wykopania łusek,klamerek etc?

Interesują mnie też inne małe mieściny np Piechowice, Sobieszów, Cieplice

Pozdrawiam

Pon 21 Lip, 2008 20:10

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To szukaj "militarki" ukrytej w okolicy, a nie koniecznie porzuconej czy utraconej w czasie walk Uśmiech Swoją drogą w okolicy było kilka zrzutowisk broni i niewypałów, mityczne składnice Wehrwolfu. Teren rewelacyjny.
_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Pon 21 Lip, 2008 20:41

Powrót do góry
Fallschirmjager
Schütze

Schütze





Posty: 4
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiesz, dzięki za wszelakie info ale bardzo bym chciał aby ktoś z "okolicy" wypowiedział sie w tej sprawie, Zależy mi na konkretnej odpowiedzi, czy tam ludzie "kopią" militarke czy nie

Pon 21 Lip, 2008 21:48

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

odp

Łuski kolego jak i amunicję znajdziesz wszędzie, każdy wypad kończy się takowymi znaleziskami. jak trochę poczytasz to będziesz wiedział gdzie mniej więcej czego szukać. Klamry czy bagnety się trafiają jak wszędzie. Pozdrawiam

Pon 25 Sie, 2008 18:56

Powrót do góry
MarcinJG
Kapral

Kapral




Posty: 43
Skąd: Jelenia gora
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No nie są i moi pozdrawiam wszystkie jelenie Bardzo szczęśliwy Co do poszukiwań, sam nie szperałem, ale widziałem znaleziska z JG i okolic, łuski, medale !!! a jak chcesz czegoś więcej to nie musisz brać wykrywacza tylko idź w ostatnią niedziele września na p. Ratuszowy. A na składy amuicju Werwolfu bym nie liczył one chyba wszystkie są już rozbrojone.Pozdrawiam!!!

Czw 28 Sie, 2008 14:40

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

znalezisk jest dużo i różnego rodzaju, a po co komu amunicja? o to jest pytanie Uśmiech Jak będziesz chciał to wskażę Ci kilka miejsc gdzie co prawda jest już przeszperane ale zawsze coś ziemia dobrego odda. Tam będziesz mógł sobie zacząć. Pozdrawiam

Pią 29 Sie, 2008 16:42

Powrót do góry
MarcinJG
Kapral

Kapral




Posty: 43
Skąd: Jelenia gora
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po jutrze do szkoły Smutny zapytam się kumpla, który buszuje po okolicy, coś tam znalazł.

Sob 30 Sie, 2008 22:48

Powrót do góry
KRANIK
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 13
Skąd: jelenia góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ja latam po jelonce! łusek masz na kilogramy, z początku je zbierałem ale teraz zostawiam na miejscu, a i inne fanty się znajdąUśmiech

Czw 25 Wrz, 2008 18:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.