| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Geoscan

witam! Czy możecie powiedzieć mi co myślicie o wykrywaczach firmy geoscan. Nigdzie w sieci nie można znaleść testów tych wykrywaczy,opinii i temu podobnych. Nikt tego nie używa... czy co?. Z tego co piszą na stronce firmy maja calkiem przyzwoite parametry.Nie dawno wpadł mi w rece "Denarius"... wydał mi sie bardzo przyzwoity.Zadzwoniłem do tej firmy, okazało sie że można negocjowac cene.Połasilem sie. i teraz sie zastanawiem czy nie za szybko.

Sob 06 Sie, 2005 12:04

Powrót do góry
proscan
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 19
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie za późno pytasz ?

proscan

Wto 09 Sie, 2005 14:19

Powrót do góry
wasyl
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 102
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jestem właścicielem jednego z modeli Geo-Scan tj.:"Eksplorer S Bis" - dobry sprzęt za dobrą cenę, parametry gwarantowane przez firmę pokrywają się w praktyce, doby i solidny serwis, solidne wykonanie. Znalazłem nim kilka ciekawych fantów i to w pierwszych dniach użytkowania. Po dokładnym zapoznaniu się z instrukcją i małą praktyką w terenie, można stanąć w konkury z naprawdę dobrym sprzętem. Sprzęcik ten ma więcej plusów niż minusów-POLECAM
_________________
"Są rzeczy znane i są rzeczy nieznane, a miedzy nimi są drzwi"- William Blake

Czw 13 Paź, 2005 17:30

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W sumie racja.Biegam juz z nim troche. Wiem juz co i jak.Znajduje fanty.Jestem happy:)

Pią 14 Paź, 2005 23:27

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam Piwo 8) Witcher wykrywacz Denarius ma zastosowanie predewszystkim do poszukiwania monet tak jak jest podane na stronie. Nastąpiła teraz modernizacja tych wykrywaczy. Prosimy o kontakt z działem technicznym lub maila.
Zwiększający zasięg na militaria.
Pozdrawiam Sylwester Kopiński
GeoScan

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Sob 22 Paź, 2005 15:19

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

:)

w zasadzie to ostatnio wyslalem do was wykrywke i zrobiliscie inne ozwojenie... musze powiedziec ze zeczywiscie zasieg sie poprawil.Poza tym dyskryminacja w koncu dziala tak wiec zaczolem zbierac juz z pol monety:).Pytanie tylko czy wymysliliscie od tego czasu cos nowego?
Jak bys mogl napisz prosze o co chodzi z tymi militariami.
ps.Dowiedz sie czy nie moge sobie dokupic sondy 30cm?I czy w ogole przydaje sie taka duza na drobnice?

Sob 22 Paź, 2005 20:04

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam Witcher 8)
Cała czas trwa modernizacja układu proszę wstrzymać się do momentu kiedy spadnie śnieg i z kończy sie sezon poszkiwawczy.Co do sondy 30cm dobra jest na militaria do monet raczej nie nadaje sie.
Pozdrawiam Piwo Piwo Piwo Sylwestrus Flavius Mr. Green

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Nie 23 Paź, 2005 11:07

Powrót do góry
Sylwestrus Flavius
Leutnant

Leutnant





Posty: 367
Skąd: Puławy - Lublin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam Witcher!!
Zbliża sie powoli ale nie ubłaganie koniec sezonu!!
Jeśli chcesz odac Denariusa na przegląd techniczny to proszę dać znać Exclamation
Nastąpiła teraz modernizacja tych wykrywaczy. Prosimy o kontakt z działem technicznym lub maila. Zwiększający zasięg na militaria.
Pozdrawiam Piwo Piwo Piwo Sylwestrus Flavius Mr. Green

_________________

Zachęcam do Rejestracji

Wto 08 Lis, 2005 19:48

Powrót do góry
Witcher
Leutnant

Leutnant




Posty: 252
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.Jak dla mnie to sezon sie konczy z chwila, kiedy mlot pnelmatyczny nie daje rady Bardzo szczęśliwy ...Niczego wam nie oddam Razz

Wto 08 Lis, 2005 23:02

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.