| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gdańsk. Mały magazyn-nunkier schowany pod ziemią

Mimo budowy i otwarcia ogromnej "Galerii Bałtyckiej" w Gdańsku-Wrzeszczu zaraz koło niej od strony Dworca PKP ocalał obiekt opisany tutaj przeze mnie http://forum.eksploracja.pl/viewtopic.php?t=658&start=0 czyli betonowy podziemny składzik, prawdopodobnie m.in. nafty dla parowozów.

"Jeden z betonowych budyneczków(schronów?) jest zaraz za dworcową apteką "Kolejarz",idzie do samych torów albo jeszcze głębiej,jest zamknięty, a drugi obiekt ciut dalej,patrząc w stronę byłych składów spółdzielnii "Maćkowy". Zaraz za przystankiem końcowym autobusów należy iść ok 20 m. na wprost... zaraz pod samym płotem byłej spółdzielnii jest ceglany owalny budynek wkopany w ziemię, od wielu lat wnętrze jest zalane wodą i trudno dostępne"

"obiekt koło dawnej mleczarni to pozostałość po magazynie dworcowym nafty i karbidu (forma magazynu w formie "bunkierka" była kiedyś wymuszona sprawami p-poż)."

Ciekawe czy środek jest nadal zalany?

_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Nie 14 Paź, 2007 13:24

Powrót do góry
dawide
Porucznik

Porucznik





Posty: 627
Pochwał: 2
Skąd: MILANO
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wiesz co?
Nie rozumiem Twojego pytania.
Zszokowany
Może chcesz się dowiedzieć czy ktoś tam już był Question Bardzo szczęśliwy
To nie moje tereny , ale na Twoim miejscu już bym dawno to sprawdził Mr. Green Piwo

_________________
MASZERUJ
ALBO
ZDYCHAJ

Czw 25 Paź, 2007 22:26

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe czy środek jest nadal zalany?



Ciekawe , bo jeżeli nie jest to może coś jest ??? Jeżeli np. obrazy , no to kicha , jeżeli broń , lub osprzęt , to jest szansa na stan w miarę OK.

A tak na poważnie ; sam fakt odkrycia takiego bunkra to już sensacja .

Pią 26 Paź, 2007 22:14

Powrót do góry
1747
Feldwebel

Feldwebel




Posty: 80
Skąd: Żyrardów
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ponury

gdybys sie ewentualnie tam wybrał prosimy o jakas relacjie lub ciekawe fotki chociaz
dzieki

i pozdrawiam

Nie 01 Cze, 2008 7:58

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.