| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomi
Kapral

Kapral





Posty: 40
Skąd: 3miasto
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

prenumerata pomocy!!

witam
z góry przepraszam że pisze te słowa na forum ogólnym ale niestety kontakt z redakcja graniczy z cudem ...niestety
moze tu znajde pomocna dłoń w realizacji prenumeraty.
ale od poczatku
pod koniec 2006 wykupiłem prenumerate na 8 kolejnych magazynów, otrzymałem 6nr magazynu z 2006 listopad -grudzień, w maju 2007 nastepny numer i kolejny w listopadzie2007 ponoc były jakies kradzieze w redakcji gineły bazy danych, były problemy z drukarnia ...czyli otrzymałem w sumie 3 kolejne numery pomimo zapłaty za 8!! Evil or Very Mad
ostatnio wyszedł kolejny numer , wysłałem do redakcji kilka maile z zapytaniem kiedy dostane magazyn ale nie mam żadnej odpowiedzi.
nie wiem co mysleć Question Question
oczywiście wszystkie maile mam i sa do wgladu dla zainteresowanych

jeszcze raz przepraszam za taka forme i na ogólnym ale rece mi juz opadaja Neutral

pzdr
tomi

Sro 14 Maj, 2008 18:55

Powrót do góry
sawkowy
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 210
Skąd: Pilchowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spoko, dasz radę, Szanowna Redakcja nie jest wcale taka zła. Zapewne jakoś Ci to zrekompensują i otrzymasz gratisową prenumeratę do 2020 roku Twisted Evil . Pamiętaj: my też czekamy...na 14 numer IOH! Bądź cierpliwy!

Sro 14 Maj, 2008 20:43

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czasopismo IOH jest tak wyjątkowe i przygotowywane z takim pietyzmem że czekanie można uznać za zaszczyt Laughing Laughing Laughing Z całą pewnością jest to HISTORYCZNY ewenement . Dobrze że chociaż jest to stronka na której można wylać swoje żale Wink Dam Tobie dobrą radę tomi , przyłącz się aktywnie do nas a moc wrażeń Ciebie nie ominie Piwo

Sro 14 Maj, 2008 21:02

Powrót do góry
Wiola
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 7
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: prenumerata pomocy!!

tomi napisał:
witam
z góry przepraszam że pisze te słowa na forum ogólnym ale niestety kontakt z redakcja graniczy z cudem ...niestety
moze tu znajde pomocna dłoń w realizacji prenumeraty.
ale od poczatku
pod koniec 2006 wykupiłem prenumerate na 8 kolejnych magazynów, otrzymałem 6nr magazynu z 2006 listopad -grudzień, w maju 2007 nastepny numer i kolejny w listopadzie2007 ponoc były jakies kradzieze w redakcji gineły bazy danych, były problemy z drukarnia ...czyli otrzymałem w sumie 3 kolejne numery pomimo zapłaty za 8!! Evil or Very Mad
ostatnio wyszedł kolejny numer , wysłałem do redakcji kilka maile z zapytaniem kiedy dostane magazyn ale nie mam żadnej odpowiedzi.
nie wiem co mysleć Question Question
oczywiście wszystkie maile mam i sa do wgladu dla zainteresowanych

jeszcze raz przepraszam za taka forme i na ogólnym ale rece mi juz opadaja Neutral

pzdr
tomi


Proszę mi na priva przesłać imię i nazwisko, abym mogła sprawdzić czy mam Pana na liście prenumeratorów. Numer który ukazał sie w listopadzie 2007 roku, jest do tej pory ostatnim numerem. Na następny trzeba jeszcze chwilę poczekać.
Odnośnie meili staram sie na wszystkie odpowiadać. Czasem zdarza sie, że one nie dochodzą.

P.S. Czekam na wiadomość z imieniem i nazwiskiem i mam nadzieję, że szybko wyjaśnimy tę sprawęUśmiech

Czw 15 Maj, 2008 14:32

Powrót do góry
tomi
Kapral

Kapral





Posty: 40
Skąd: 3miasto
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

witam
i wielkie dzieki za zainteresowanie i oczywiscie postaram sie uczestniczyc w zyciu forum Uśmiech
pzdr
tomi

Nie 18 Maj, 2008 14:33

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.