| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MX
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pomnik Piłsudskiego Lublin Plac Litewski Inwentaryzacja

Witam wszystkich. Jestem nowym uzytkownikiem. Paweł, Student, 19 lat. Zwracam się do wszystkich z prośbą o pomoc w zinwentaryzowaniu pomnika Piłsudskiego w Lublinie na Placu litewskim. Jeśli ktoś posiada wiedzę na ten temat i potrafiłby pomoc to bardzo proszę. Jest to praca na zaliczenie z której ocena przekłada mi się na ocenę końcową tak więc bardzo zależy mi na dobrym opracowaniu pomnika. Zagadnienia które zostały mi do zrobienia to:
1. Stan obiektu – charakterystyka opisowa, oznakowanie
2. Czy istnieje literatura opisowa obiektu, wzmianka w przewodniku PTTK, publikowane fotografie itp.
3. Uwagi i późniejsze zmiany, stan zachowania obiektu, przeglądy
4. Data wydarzenia i krótki opis historyczny

Mam do Lublina 150 km tak wiec stanowi to lekką przeszkodę a w internecie dokladnie tego znalezc nie moge. Jeśli ktoś potrafiłby pomoc w udzieleniu informacji na te tematy to byłbym bardzo wdzięczny. Dzięki z góry

proszę najlepiej pisac tutaj ale zostawiam także nr gg 1575354
pozdrawiam

Pią 02 Maj, 2008 12:55

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.