| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Petycja do ministra

Może nie wychodzę pierwszy z taką inicjatywą. Wydaje mi się że to właśnie my powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce i złożyć petycję w sprawie zmiany ustaw dotyczących poszukiwań jak i militariów (destruktów z wykopu) zwanych przez nasze prawo bronią palną. Jestem pewien że na tym forum jest nas wielu i każdy podpisał by się pod takim apelem. Pozdrawiam

Wto 29 Sty, 2008 17:43

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że taka ilość podpisów jak ilość użytkowników tego forum, nie zrobi wrażenia w żadnym ministerstwie... Co innego jakby podpisów było np. 100 tysięcy... A z tego co się orientuję, nawet takie poparcie niczego nie gwarantuje...
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Wto 29 Sty, 2008 19:45

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, prace nad zmianą ustawy trwają i biorą w nich udział przedstawiciele naszego srodowiska. Jak już coś będzie wiadomo konkretniej to na pewno poinformujemy całe grono zainteresowanych. Nie ma co działać pochopnie Piwo

Wto 29 Sty, 2008 20:15

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotrek napisał:
Spokojnie, prace nad zmianą ustawy trwają i biorą w nich udział przedstawiciele naszego srodowiska.

Oby nie było tak jak zwykle że każdy będzie interesował się tylko swoim problemem i wszystko legnie zanim sie na dobre rozkręci Rolling Eyes
Powiem szczerze że w Polsce trudno będzie coś zmienić, nasi politycy są głęboko zakorzenieni w poprzednim ustroju, broń? broń - Boże, przecież ktoś może zrobić zamach na władze, zabytki? - nie ma mowy, przecież jest dobrem narodowym (czytaj ma gnić razem z tysiącami podobnych pierdół w piwnicy w muzeum które nigdy nikt nie wystawi)

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 29 Sty, 2008 23:46

Powrót do góry
dawide
Porucznik

Porucznik





Posty: 627
Pochwał: 2
Skąd: MILANO
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

de Villars napisał:
Obawiam się, że taka ilość podpisów jak ilość użytkowników tego forum, nie zrobi wrażenia w żadnym ministerstwie... Co innego jakby podpisów było np. 100 tysięcy... A z tego co się orientuję, nawet takie poparcie niczego nie gwarantuje...

Masz rację .
Jednak ja myślę że takich ludzi jak my jest więcej niż 100tys, może jednak to ma jakiś sens Rolling Eyes

_________________
MASZERUJ
ALBO
ZDYCHAJ

Wto 29 Sty, 2008 23:53

Powrót do góry
ARTURIUS
Major

Major





Posty: 1982
Pochwał: 11
Skąd: Schreiberhau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Forum odwiedza spora liczba osób,może warto zorganizować ankietę na ten temat......panowie moderatorzy.......do dzieła........ Rolling Eyes
_________________
"Przypadek jest nieprzewidzianą prawidłowością"
J.W.Goethe

Sro 30 Sty, 2008 0:45

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Istnieje jeszcze trochę stron o tematyce, która nas interesuje i zawsze można się dogadać. Wystarczyło by że inne fora zamieściły by to samo u siebie. Zebrało by się trochę podpisów. Jeśli nasze prawo się nie zmieni to będą nas wyłapywać za durne wykopki, które jako broń mogą posłużyć jako broń obuchowa. Wystarczy że znajdą u kogoś jedną kólkę a traci się wszystko włącznie z bagnetami, hełmami i odznaczeniami. http://www.policja.pl/portal.php?serwis=pol&dzial=1&t=12

Sro 30 Sty, 2008 9:49

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu....
Wyjaśnił wam już parę postów wyżej kolega Piotrek,że prace trwają już nad zmianą ustawy.Biorą w tym udział przedstawiciele naszego grona,archeo.itd.....Z tego co mi wiadomo zaczęło się jeszcze w ubiegłym roku - te raz jest już nowa ekipa rządząca i powinno iść już szybciej...
Że byście nie przedobrzyli z tymi petycjami - sprawa jest delikatna.

_________________
Strona z info.O Zlotach Poszukiwaczy Skarbów : https://www.facebook.com/ZlotyPoszukiwaczy

"...Poszukiwanie skarbów jest nie tyle zawodem, co stylem życia.
- Howard Jennings

Sro 30 Sty, 2008 19:42

Powrót do góry
koleszka14
Sierżant

Sierżant





Posty: 83
Pochwał: 1
Skąd: Prudnik
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ARTURIUS napisał:
Forum odwiedza spora liczba osób,może warto zorganizować ankietę na ten temat......panowie moderatorzy.......do dzieła........ Rolling Eyes


ja jestem za, do dzieła panowie. musimy coś z tym zrobić, a ankieta to bardzo dobry pomysł.

Sro 30 Sty, 2008 19:56

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chłopcze,proponuję ci wytrzeć mleko z pod nosa - a potem rzucać hasła... Jako osobę nie pełnoletnią i tak taka ankieta by ciebie nie dotyczyła,więc po co się prężyć - jeszcze będziesz miał swój czas.....
z poważaniem......

_________________
Strona z info.O Zlotach Poszukiwaczy Skarbów : https://www.facebook.com/ZlotyPoszukiwaczy

"...Poszukiwanie skarbów jest nie tyle zawodem, co stylem życia.
- Howard Jennings

Sro 30 Sty, 2008 21:45

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ankieta nic tu nie da. Potrzebne są rozwiązania systemowe. Trwają prace nad napisaniem projektu nowej ustawy, zobaczymy co z tego wyniknie.

Sro 30 Sty, 2008 21:48

Powrót do góry
Natalia-K
Starszy marynarz

Starszy marynarz





Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Lepiej przekabacić jakiegoś posła na swoją modłę.... Niech napisze cos, zainicjuje.
Trzeba się zastanowić, który z panów posłów interesuje się tematem.... Uśmiech I wciągnąć go w nasz "niecny" plan.

Sro 30 Sty, 2008 22:53

Powrót do góry
koleszka14
Sierżant

Sierżant





Posty: 83
Pochwał: 1
Skąd: Prudnik
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

miro5671 napisał:
jeszcze będziesz miał swój czas.....


Kiedyś na pewno nadejdzie, jestem młody i na pewno mi sie uda do czegoś dojść w przyszłości. Napisałem tego posta, ponieważ kolega miał nieprzyjemności związane z poszukiwaniami, policja pare razy do niego zapukała, więc pisze.

Czw 31 Sty, 2008 0:15

Powrót do góry
ARTURIUS
Major

Major





Posty: 1982
Pochwał: 11
Skąd: Schreiberhau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Masz racje Młody .... Exclamation
Walcz o swoje a na pewno do czegoś dojdziesz..... Rolling Eyes
pzdr

_________________
"Przypadek jest nieprzewidzianą prawidłowością"
J.W.Goethe

Czw 31 Sty, 2008 0:20

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a może by tak pomolestować Rzecznika Praw Obywatelskich ? on ma możliwości wpływu na p.osłów w sejmie Rolling Eyes
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Czw 31 Sty, 2008 12:25

Powrót do góry
Natalia-K
Starszy marynarz

Starszy marynarz





Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Co do Rzecznika... on może tylko gadać. Nie ma przebicia w głosowaniu. On może pisać, apelować i prosić. Lepiej posła znaleźć...

Czw 31 Sty, 2008 14:56

Powrót do góry
Azazel
Porucznik

Porucznik





Posty: 762
Pochwał: 1
Skąd: Obleśnica
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja bym to tak określił- nie posła ale posłów najlepiej kilku ugrupowań niezależnie od opcji politycznej...tutaj ważne jest to aby zgromadzić poparcie posłów z całej Polski a nie jednego regionu-sugeruje poszczególne zainteresowane tym grupy o pisanie do posłów z własnych regionów.
_________________
Na imie mam Legion a obliczem moim miliony-monetek Uśmiech .

Czw 31 Sty, 2008 15:24

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Azazel napisał:
Ja bym to tak określił- nie posła ale posłów najlepiej kilku ugrupowań niezależnie od opcji politycznej...tutaj ważne jest to aby zgromadzić poparcie posłów z całej Polski a nie jednego regionu-sugeruje poszczególne zainteresowane tym grupy o pisanie do posłów z własnych regionów.



No dobrze tylko jak ich zainteresowac nasza sprawa??? Niestety w Polsce jest tak, ze aby posel lub jego ugrupowanie sie czyms zainteresowalo musi widziec w tym korzysci dla siebie i swojej partii. Zreszta caly ten watek to gadanie z ''lesniczym o niczym''. Przeciez Piotrek napisal ze prace nad zmiana ustawy trawaja!!! Tak wiec moze poczekajmy...

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Czw 31 Sty, 2008 15:53

Powrót do góry
Azazel
Porucznik

Porucznik





Posty: 762
Pochwał: 1
Skąd: Obleśnica
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panzer czekamy i czekamy...a może trzeba zacząć naciskać posłów w rejonie jednak?
_________________
Na imie mam Legion a obliczem moim miliony-monetek Uśmiech .

Czw 31 Sty, 2008 15:56

Powrót do góry
Natalia-K
Starszy marynarz

Starszy marynarz





Posty: 31
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Trzeba zrobic research... Uśmiech Dowiedzieć się kto się czym interesuje... Wyodrębnić grupę zainteresowaną tematem... Uśmiech

Czw 31 Sty, 2008 15:59

Powrót do góry
PanzerII
Major

Major





Posty: 2121
Pochwał: 10
Skąd: Górowo Iławeckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Natalia-K napisał:
Trzeba zrobic research... Uśmiech Dowiedzieć się kto się czym interesuje... Wyodrębnić grupę zainteresowaną tematem... Uśmiech


500m od mojego domu mieszka posel PO, moze zaprosze go kiedys na kopanie, a nuz zlapie bakcyla... Laughing Laughing Laughing

_________________
21. Fusilier-Bataillon von Stutterheim
3. Ostpreußischen Landwehr Infanterie Regiments

Czw 31 Sty, 2008 16:03

Powrót do góry
scout1942
Sierżant

Sierżant




Posty: 95
Skąd: Jelenia Góra
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha fajnie by taki poseł wyglądał z łopatą, kawałkiem Mausa w ręku stojąc w dziurze po kolana. A tu Policja Laughing szybko by się przepisy zmieniły Zszokowany

Czw 31 Sty, 2008 21:17

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.