| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
von Kret
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

proszę o radę

kupię wykrywacz

Wiem, że macie dosyć takich pytań ale postaram się być precyzyjny by ułatwić zadanie.
Chcę kupić detektor do poszukiwania mniejszych przedmiotów z metali szlachetnych (guziki, monety, odznaczenia, medaliki, biżuteria).
Nie pogardzę też militariami ale nic wielkiego mnie nie interesuje (do wielkości hełmu, bagnetu).

Wykoncypowałem sobie przebijając się przez tony informacji w sieci, że powinienem wybrać spośród 3 dostępnych na rynku wykrywaczy (chcę na to wydać nie więcej niż 1000 pln):
Armand Prospector
Dukat IV sonda 30 cm
Rutus Ultra.
Jak sądzicie, co powinienem wybrać? Może jakieś inne propozycje? Co sądzicie o HS-3 Smętku? Czy on realnie działa w trybie dyskryninacji przedmiotów żelaznych?
Proszę o opinie stałych bywalców portalu. Zależy mi na Waszej opinii.
Pomóżcie zdesperowanemu koledze.
Pozdrawiam
von Kret

Nie 07 Lis, 2004 22:35

Powrót do góry
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

najlepiej kup wszystkie i sprawdz w terenie, a potem podziel sie z nami swoja wiedza.
_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Nie 07 Lis, 2004 23:06

Powrót do góry
von Kret
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

pytanie

Kruku,

tego niestety nie mogę zrobić...

a czego ty używasz? Dukata? Jakiego?

Pozdrawiam

von Kret

Pon 08 Lis, 2004 0:17

Powrót do góry
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

aktualnie uzywam Mastera II, wczesniej chodzilem z Rutusem, Dukatem V3, PI Nowaka, a takze z Prospectorem Armanda. Z uwagi ze prowadze sprzedaz tych wykrywek nie podam, ktora z nich wypada najlepiej .
_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Pon 08 Lis, 2004 23:02

Powrót do góry
PITER
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Von Kret. A może Smętek??

Wto 09 Lis, 2004 0:35

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam,
Smętek jest dobry, tylko trzeba mieć do niego na początku dużo cierpliwości i najlepiej osobę, która wprowadzi Cię w tajniki poszukiwań tymże sprzętem. Ażeby móc Ci dobrze doradzić musisz najpierw powiedzieć ile chcesz na ten wykrywacz wydać. Jeśli do 1000 zł, to polecam Bounty Hountera "Lonestar". Jest on na tyle uniwersalny, że wykosisz nim i monetki i militaria. Mam nadzieję, że pomogłem, w razie wątpliwości pytaj dalej!

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Sro 17 Lis, 2004 10:55

Powrót do góry
Armand
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: proszę o radę

von Kret napisał:
kupię wykrywacz

"Wykoncypowałem sobie przebijając się przez tony informacji w sieci, że powinienem wybrać spośród 3 dostępnych na rynku wykrywaczy (chcę na to wydać nie więcej niż 1000 pln):
Armand Prospector
Dukat IV sonda 30 cm
Rutus Ultra.
Jak sądzicie, co powinienem wybrać? von Kret
"

Sprawdź, który z wykrywaczy ma ażurową sondę i który ma wskażnik rodzaju metalu i stanu baterii, a odpowiedź nasunie się sama.

Sob 27 Lis, 2004 0:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.