| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakie wybrać rozwiązanie ??
5 pochwał kasuje nagane ( minusa ), a same pochwały znikają w ilości 5 sztuk
 26%  [ 7 ]
zoastaje jak było, 5. Z czasem w miarę widocznej poprawy admin może usunąć, użytkownikowi ostrzeżenie, zwykle jedno na jakiś czas. "
 61%  [ 16 ]
nagany się nie kasują nigdy,
 11%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wystarczy wejśc w jego profil

No to już pełne rozdwojenie jaźni. Pochwały są, a tak jakby ich nie było - są w profilu, a przy poście nie. Utajnione, czy jak Twisted Evil Nie lepiej je po prostu uniezależnić od ostrzeżeń, a tym osttanim przypisać określony "termin ważności". Było by jasno, prosto i przejrzyście, bez niepotrzebnych nieporozumień...

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 28 Lis, 2007 14:21

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

OK , więc pochwały vs nagany , nam ustawi ankieta , i uszczegółowimy regulamin - sprawa zamknięta.

Teraz medale , proszę o propozycje , nic nie stoi na przeszkodzie by również to poukładać tak by spełniało założone funkcje.

Sro 28 Lis, 2007 14:26

Powrót do góry
zeus99
Kapitan

Kapitan





Posty: 1378
Pochwał: 2
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Medale hmmm Question .Jak już ktoś wspominał dostanie 100 pochwał jest wykonalne ale powiedzmy sobie,mało kto ma 5 pochwał a co mówić tu o 100.Następnie po co są medale przyznawany przez moderatora,Przyznawany przez moderatorów za szczególne zasługi, za co tak naprawdę to się dostaje i czym one się różnią Question Reszta medali w porządku moim zdaniem.
_________________
Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. .My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

Sro 28 Lis, 2007 19:09

Powrót do góry
danziger
Major

Major





Posty: 2333
Pochwał: 2
Skąd: Freie Stadt Danzig
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wg mnie system ostrzeżeń jest potrzebny i konieczny - trzeba jakoś dyscyplinować userów, a nie warto od razu dawać banów.
Natomiast pochwały, medale itp. troszkę mnie śmieszą. Żeby dorośli ludzie podniecali się, że dostali wirtualny "order"? Laughing To lekko niepoważne, ale cóż...
Natomiast jeśli już ten system jest, to podzielam zdanie większości, że pochwały z ostrzeżeniami nie powinny się nawzajem "łączyć".

zeus99 napisał:
Medale hmmm Question .Jak już ktoś wspominał dostanie 100 pochwał jest wykonalne ale powiedzmy sobie,mało kto ma 5 pochwał a co mówić tu o 100.Następnie po co są medale przyznawany przez moderatora,Przyznawany przez moderatorów za szczególne zasługi, za co tak naprawdę to się dostaje i czym one się różnią Question Reszta medali w porządku moim zdaniem.

Uważam dokładnie odwrotnie.
Medale są niepotrzebne, a już zwłaszcza te przydzielane "z automatu" (również te dawane za pochwały - jaki jest sens nagradzać za to, że ktoś był nagrodzony wczesniej?)
Ale jeśli już muszą być, to tylko takie przydzielane przez moderatorów za konkretne "zasługi"
zeus99 napisał:
Tak ale w aktach zawsze będzie wpis że ktoś siedział i był karany

Nie. Polecam wklepać w google "zatarcie skazania".

_________________
Gdańskie odznaczenia i pieniądze
Gdańskie flagi, sztandary i inne weksylia

Sro 28 Lis, 2007 19:35

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid

Cytat:
A jeżeli nie wiesz nic o 5 pochwale to się zastanawiam czy sprawdzałeś swój profil ostatnio


Nie nie sprawdziłem, bo zdążyłeś pozamiatać , mimo ze na forum bywam często , i jak się zdaje zbyt często . Abyś wreszcie zrozumiał w czym rzecz , miast się ciskać , i powoływać na nieżyciowy i niejasny regulamin , infromuję że;

NIE DZIAŁAM NA TYM FORUM DLA POCHWAŁ ,MEDALI, AWANSÓW etc, etc . JEDNAK SPOSÓB POTRAKTOWANIA I PRÓBA POSTAWIENIA MNIE DO K?TA , JEST WYSOCE BULWERSUJ?CA . JEŻELI MODERATOR FORUM IOH INTERPRETUJE REGULAMIN NA NIEKORZYŚć UZYTKOWNIKA I JEST PRZY TYM AROGANCKI TO UWAŻAM ŻE MOJA DZIAŁALNOŚć JEST NIEPOTRZEBNA .

Dodam że 90% pochwał otrzymałem w ostatnim okresie , jak widać tylko po to aby Dawid pierwszemu userowi który osiągnął liczbę 5 wszystko skwapliwie wymazał . Możesz ode mnie otrzymać 5 pochwałę , czy wtedy będziesz spełniony ?

Sro 28 Lis, 2007 21:06

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PAX Panowie. Spokojnie, chodzi o to aby wypracować konsens, który zadowoli większość. I skorygować ewentualne "wpadki".
Seth w Twoim profilu cały czas widnieje 5 pochwał. Jest tam napisane jak byk: dostał 5 pochwał, 1 ostrzeżenie, bilans 0. Dawid nic Ci nie wymazywał, tylko program zrobił to automatycznie. Bo tak było zapisane na początku w założeniach.
WIęc bez ataków osobistych. Nie widzę też w jego poście arogancji.
Już wiadomo, że to będzie trzeba zmienić. Teraz należy wypracować pomysł - jak? I do tego potrzebna jest merytoryczna dyskusja userów, a nie wzajemne ataki na siebie Wink

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sro 28 Lis, 2007 21:23

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

OK , z mojej strony zamykam temat , nie warte to zachodu .


Dawid Piwo

Sro 28 Lis, 2007 21:46

Powrót do góry
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

maxikasek napisał:
Teraz należy wypracować pomysł - jak? I do tego potrzebna jest merytoryczna dyskusja userów, a nie wzajemne ataki na siebie Wink

Maxi, taka dyskusja już się toczyła w kilku wątkach. Po co to powtarzać? Na forum panuje kult świecidełek i tego nie da się poprawić. Co do medali to jest ich po prostu za dużo, a część z nich to zwykłe, bezwartościowe lepiki na gadżeciarzy. Ja rozumiem, że to zabawa, ale zabawa też musi mieć jakiś sens. Ludzie często zwracają uwagę na pagony, bo "jajecznica" od razu pokazuje, że ktoś często klepie na forum (liczba postów jest wprawdzie podana, ale wiekszość ludzi to typowi wzrokowcy). A czy ktoś zwraca uwagę na medale??? Przecież nawet nie idzie rozróżnić tych miniaturek.

Nie wiem czy warto bym po raz kolejny marnował mój czas na przekonywanie, że wszystko musi mieć ręce i nogi a nie tylko (ostatnio modnego w postach)... hmmm... obywatela Wink.

Opierając sie na ponad rocznym doświadczeniu w danym temacie i będąc całkowicie przekonanym o braku sensu dalszych rozważań, spuszczam na medale zasłonę milczenia.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Sro 28 Lis, 2007 22:31

Powrót do góry
mboro
Major

Major





Posty: 2313
Pochwał: 35
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja wstrzymałem się od głosu...

Proponuję następujące rozwiązanie - 5 pochwał nie kasuje ostrzeżenia - ostrzeżenie znika automatycznie po 365 dniach od daty udzielenia - w takim razie wyświetlają się jednocześnie: 5 pochwał i czerwona kreseczka i tak jak w "przypadku Setha" (oho - szykuje się nowy termin prawniczy - mamy precedens Wink ) dodatkowo wyświetla się medal a la 'Złota Gwiazda Bohatera Federacji Rosyjskiej.'

To taki mój skromny głosik w dyskusji... Wyluzowany

pzdrwm

_________________
"Dwie rzeczy są bezgraniczne: Wszechświat i Głupota Ludzka; choć co do Wszechświata nie jestem pewien"
Albert Einstein

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"
Stanisław Lem

Sro 28 Lis, 2007 23:16

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie w tej sprawie jest jasne:
1. Nagany powinny znikac po roku.
2. Pochwały powinny miec status autonomiczny wobec nagan - nie może byc tak, że 5 pochwał kasuje jedną czerwoną kreskę.
3. Medale są w sumie zbędne, ale tak naprawdę nikomu nie przeszkadzają i nie utrudniają korzystania z forum, a ich zbieranie niektórym z pewnością sprawia radośc Wink

Pozdrawiam!

Czw 29 Lis, 2007 15:30

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sytuacja wygląda następująco:

1) Pochwały będą niezależne od ostrzeżeń
2) Ostrzeżenia będą usuwane po roku od nadania
3) Seth`owi zostanie przywrócony poprzedni bilans
4) Pola "bilans ostrzeżeń" i "bilans pochwał" znikną z profilu - zostanie tylko liczba ostrzeżeń i pochwał
5) Zmiany zostaną wprowadzone podczas najbliższego weekendu

Według mnie dyskusje można uznać za skończoną Wink

Czw 29 Lis, 2007 16:09

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To może byś przy okazji dodał to, o co Cię męczę od pewnego czasu Wink Piwo
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Czw 29 Lis, 2007 17:25

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na pewno zostanie dodane jak już będę nad tym siedzieć Wink

Czw 29 Lis, 2007 20:57

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

super cieszę sie że uzyskaliśmy konsensus

Czw 29 Lis, 2007 21:19

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Sytuacja wygląda następująco:

1) Pochwały będą niezależne od ostrzeżeń
2) Ostrzeżenia będą usuwane po roku od nadania
3) Seth`owi zostanie przywrócony poprzedni bilans
4) Pola "bilans ostrzeżeń" i "bilans pochwał" znikną z profilu - zostanie tylko liczba ostrzeżeń i pochwał
5) Zmiany zostaną wprowadzone podczas najbliższego weekendu

Według mnie dyskusje można uznać za skończoną Wink


Powyższą decyzją jestem w pełni usatysfakcjonowany Wink

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sob 01 Gru, 2007 20:34

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dawid159 napisał:
Sytuacja wygląda następująco:

1) Pochwały będą niezależne od ostrzeżeń
2) Ostrzeżenia będą usuwane po roku od nadania
3) Seth`owi zostanie przywrócony poprzedni bilans
4) Pola "bilans ostrzeżeń" i "bilans pochwał" znikną z profilu - zostanie tylko liczba ostrzeżeń i pochwał
5) Zmiany zostaną wprowadzone podczas najbliższego weekendu

Według mnie dyskusje można uznać za skończoną Wink


Zmiany wprowadzone Wink
Maxikasek jest też zrobione to o co prosiłeś Wink

Sob 01 Gru, 2007 23:48

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A niech CI Bozia w dzieciach wynagrodzi Wink Piwo
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 02 Gru, 2007 0:12

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.