| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy rozszerzyć komunikatory w profilu o "skype" i "aqq" ?
Tak
 40%  [ 2 ]
Nie
 60%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Komunikatory

Komunikatory dostępne w profilu to: "gadu-gadu", "tlen" i "wp kontakt", może do tego zestawu dodać jeszcze "skype" i "aqq" Wink

Opcji "nie mam zdania" nie wprowadziłem celowo Wink

Pozdrawiam
Dawid

Pon 27 Cze, 2005 0:17

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dla nie kumatych co to takiego jest :
Skype : http://skype.onet.pl/ www.skype.com
AQQ : http://www.wapster.pl/info.aspx?menu=5&pos=2

_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Pon 27 Cze, 2005 0:22

Powrót do góry
Grot-Dziobecki
Major

Major





Posty: 1908
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Skype tak, Aqq nie (nie znam Uśmiech)
Pozdrawiam
Natomiast co do skype to mam pomysł aby kiedyś umówic się na konferencję w kilka osób-np. moderatorzy Wink

Pon 27 Cze, 2005 8:08

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Grot-Dziobecki napisał:
Skype tak, Aqq nie
Jak już dodawać to jedno i drugie Uśmiech Jesteś za skypem czyli tak jak byś był za jednym i drugim (jak trzeba poprawić głos w ankiecie to daj znać) - po prostu pewnie znajdzie się też osoba, która by chciała aqq a nie chciała skype`a. Czyli albo oba albo żaden Wink

Pozdrawiam
Dawid

--------------------------------------------------------------------------
EDIT: Na prośbę grota jeden głos przestawiony z "nie" na "tak"
--------------------------------------------------------------------------

Pon 27 Cze, 2005 11:57

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

obojętne. ale ważne jest by wszyscy użytkownicy mieli możliwość się "zaznaczyć" poprzez odpowiedni komunikator. Z drugiej strony czy one są kompatybilne? bo co z tego że ktoś poda numer na jakiegoś komunikatora X jak ja z mojego nie połącze się z nim? i tak pozostanie mi priv...
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 27 Cze, 2005 15:23

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
Z drugiej strony czy one są kompatybilne? bo co z tego że ktoś poda numer na jakiegoś komunikatora X jak ja z mojego nie połącze się z nim?


Żeby połączyć się z kimś ze skype`a to niestety musisz mieć skype`a ale np. wystarczy, że zainstalujesz multi-komunikator aqq (szczepan podał linka) to już bez problemu przy pomocy tego jednego programu możesz połączyć się z osobami z gg, tlena, aqq i wp kontakt - jeżeli założysz odpowiednie konta Wink Także jeden programik prawie wszystkie sieci Wink

Pon 27 Cze, 2005 15:48

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wow ale zainteresowanie tematem, tyle głosów w ankiecie, że szok Zszokowany Dobra, ale dodam przy okazji te 2 komunikatory do profilu, nawet jak nikt nie będzie z nich korzystał - w końcu z wp kontakt też nikt nie korzysta Laughing Laughing Laughing

Pon 11 Lip, 2005 12:30

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jest już możliwość podania swojego loginu ze skype`a Wink

Pon 22 Sie, 2005 15:39

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.