| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzechotnik
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 112
Skąd: Wrocław (tymczasowo)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

6 października - urodzinowe ognisko

Wszelkiej braci poszukiwawczo eksploratorskiej wiadomym czynimy, iż skoro dnia 10 miesiąca października, roku 2007, stuknie mi taka okrągła rocznica, (która z kolei to już przemilczę) więc ogłaszamy co następuje:

Wszystkich poszukiwaczy, eksploratorów i miłośników jak i innsze osoby które nam sprzyjają, zarówno tych którzy znani mi są osobiście jak i tych których jeszcze nie znam, a których poznać mam nadzieję, nie tylko Tych z Wrocławia, Brzegu, Gdyni, Gdańska, Torunia, ale i Tych z innych miast których nie wymieniłem a którzy w okolicy będą lub przybyć będą mieli ochotę na owe ognisko zapraszam.
Kopać grzebać, pić, gwarzyć, opowieści snuć, integrować się i przyjacielskie więzi zacieśniać będziem a trzeźwieć zaś dnia następnego przy łopacie nam przyjdzie:).
Ognisko owe wstępnie planowane jest w okolicy zwanej Rybaczówką w lasach Kotowickich nad zalewem Junkers, kilka kilometrów na południe od Wrocławia położonej, w sobotę dnia 6 października anno domini 2007. Ognisko tuż przed zapadnięciem zmroku rozpalić zamierzamy, albowiem wcześniej na okolicznych polach kopać zamierzamy na co wszystkich takoż zapraszamy. Wskazane zabranie namiotów i śpiworów chyba, że ktoś prastarym obyczajem przy ognisku spać zamierza albo i ani myśli oka zmrużyć ino do bladego świtu się bawić.
Płeć nadobną a powabną zabrać polecamy, coby zabawę przyjemniejszą czyniły i mroki nocy rozświetlały i ubarwiały, takoż miody wszelakie, piwa wina i insze trunki w stosownej ilości zabrać można bo i one jak wiadomo podobnie czynią a podobnie jak płci pięknej nigdy ich za dużo.
Wiadomym także czynimy iż wszelakie swary i niesnaski jakie pomiędzy bracią przybyłą by istniały na czas ogniska w zapomnienie pójść mają. Takoż bójki wszelakie, burdy pijackie, narzekanie, marudzenie, psioczenie na pogodę komary czy inne tałatajstwo latające i pełzające widziane mile nie będą.
Występki przeciw powyższemu jak i politykierstwo wszelakie, pod karą batów dziesięciu trzonkiem fiskarsa, publicznie na gołą rzyć, przez imć Palacza natychmiast wypłaconych, karane bezwzględnie będzie Uśmiech

Grzechotnik

Ps. sprawy organizacyjne imć Sir Piotr w swym ręku trzymać będzie.

Nie 23 Wrz, 2007 18:18

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Trzymaj dla mnie miejsce przy ognisku, zjawię się na pewno:)
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Nie 23 Wrz, 2007 18:21

Powrót do góry
sir_piotr
Sierżant

Sierżant





Posty: 98
Skąd: Okolice GTI2500
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No dziac sie bedzie, planowany jest swiniaczek i piwko, byle tylko pogoda dopisala, a po imprezie otworze Wam wszytskim miejscowki Kotowic!! Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Nie 23 Wrz, 2007 20:46

Powrót do góry
palacz
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 340
Skąd: Festung Breslau
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No ja tez bede na 100%. Moze uda mi sie zabrac moja lepsza polowe Uśmiech

Nie 23 Wrz, 2007 22:00

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Pon 17 Mar, 2008 23:49, w całości zmieniany 1 raz

Pon 24 Wrz, 2007 19:06

Powrót do góry
sir_piotr
Sierżant

Sierżant





Posty: 98
Skąd: Okolice GTI2500
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wiec ze wzgledow organizacyjnych, bardzo prosze o potwierdzanie uczestnictwa w tym topicu lub na prv, bo nie wiemy czy kupowac swiniaka czy tylko 2 kg kielbachy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Wto 25 Wrz, 2007 9:53

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Pon 17 Mar, 2008 23:50, w całości zmieniany 1 raz

Sro 03 Paź, 2007 15:23

Powrót do góry
Grzechotnik
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 112
Skąd: Wrocław (tymczasowo)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przesuwamy ognisko na 13.
Właśnie dostałem info od Piotra, że od ostatniego piątku nad Junkersem znaleźli kolejnego, już trzeciego trupa, ponoć jakieś porachunki mafijne, więc nie będziemy się tam pakowali bo jeszcze na nas pójdzie i zaczną nas po sądach ciągać. A w dwa dni nowego miejsca nie zorganizuje niestety.

Sro 03 Paź, 2007 15:56

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Piotrek co się stłao że nie odpowiadasz??
Impreza bedzie gdzies w knajpie?

_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Pią 12 Paź, 2007 14:27

Powrót do góry
adamto
Chorąży

Chorąży





Posty: 165
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Grzechu daj znać gdzie się spotykamy, ja po wielkich bojach wytargałem wolny wieczór na jutro u swojej oblubienicy - troszkę mnie to kosztowało ( nowe buty, fryzjer i kosmetyczka). Podejrzewam, że jak wrócę taki cały zdatny tylko do wizyty w pralni chemicznej to będę musiał dołożyć do tego zestawu jeszcze jakiś nowy płaszczyk. Ale nic to najważniejsze że się wszyscy razem spotkamy przy ognisku. Pozdr. Adamto

Pią 12 Paź, 2007 14:37

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No skoro taka ciekawa imprezka szykuje się to ja zwijam ekipę z Kołobrzegu i jedziemy. Jeno czekajcie chłopaki na integrację północy z południem Wink. Muszelki przywieźć? Mr. Green

Pią 12 Paź, 2007 14:49

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xxx

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Sro 12 Mar, 2008 22:05, w całości zmieniany 1 raz

Pią 12 Paź, 2007 16:15

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A u mnie kicha .. szlag.. nasi nie mogą a samemu ciężko... no szkoda...

Pią 12 Paź, 2007 18:04

Powrót do góry
Grzechotnik
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 112
Skąd: Wrocław (tymczasowo)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Podaje miejscówkę

Spotykamy się w Trestnie, (jakby co to wioseczka pochodzi z 1200 roku, i była tam przez wieki przeprawa przez Odrę, Uśmiech, pola też są więc jest i gdzie pokopać), dojechać łatwo, (nawet komunikacja miejska tam dociera, linia 120 spod Galerii Dominikańskiej), skręcamy za kościołem w lewo jadąc od Wrocławia, i raptem 200-300 metrów dalej nad Odrą będzie ognisko.
Jak ktoś ma większą siekierę to mógłby wziąć Uśmiech.

link do mapki.
http://mapa.targeo.pl/trestno



Opis załącznika:

Pią 12 Paź, 2007 18:08

Powrót do góry
KudłatyHD
Major

Major





Posty: 1587
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja wybyłem do złotego więc sie nie pojawię.
_________________
Harley Davidson;]


www.motozloty.com

www.facebook.com/motozloty

www.facebook.com/easyrider.wroclaw

Sob 13 Paź, 2007 0:35

Powrót do góry
adamto
Chorąży

Chorąży





Posty: 165
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A u mnie szpital w domu i to z ostrym dyżurem. Sytuacja zdaje się być nieopanowana jeszcze do końca i nie rokuje najlepiej na najbliższą przyszłość, mimo poniesionych nakładów muszę zrezygnować z wieczornego spotkania. Pozdr.Adamto.

Sob 13 Paź, 2007 5:44

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xxx

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Sro 12 Mar, 2008 22:06, w całości zmieniany 1 raz

Sob 13 Paź, 2007 9:34

Powrót do góry
Grzechotnik
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 112
Skąd: Wrocław (tymczasowo)
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na pewno ja z osobą towarzyszącą Uśmiech, Rausz rusza z nami juz o 15, Palacz do jedzie, Piotr może wpadnie na chwilę, no i pewnie ktoś jeszcze wpadnie. Ale znowu zanosi się, że Brzegersi (jak zwykle) będą górą Uśmiech
Ale w sumie może to i lepiej bo jest wyprawka do omówienia na początek listopada.

Sob 13 Paź, 2007 9:58

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Pon 17 Mar, 2008 23:52, w całości zmieniany 1 raz

Pon 15 Paź, 2007 10:22

Powrót do góry
yorke
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 298
Skąd: Oława
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

szkoda, ze frekwencyjnie tak sobie, ale bylo fajnie Uśmiech

Pon 15 Paź, 2007 10:50

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Pon 17 Mar, 2008 23:54, w całości zmieniany 1 raz

Pon 15 Paź, 2007 20:50

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Pon 17 Mar, 2008 23:57, w całości zmieniany 1 raz

Pon 15 Paź, 2007 20:55

Powrót do góry
miro5671
Kapitan

Kapitan





Posty: 1077
Skąd: ,,Brzegers,,
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez miro5671 dnia Pon 17 Mar, 2008 23:58, w całości zmieniany 1 raz

Pon 15 Paź, 2007 20:59

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A kto je kto?

Pon 15 Paź, 2007 21:26

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.